coactus volui

yeni yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
sağolun canlar. artık aranızdayım bıktım twttr dan ff den
yakın zaman da yaptıracağım dövme nereye yazdırsam bilemedim
hoşgelmiş. ha ha ha çok hoş
benim için şöyle bir tanımla yapmış kişi:
"kendisini yakinen tanırım. azılı bir kürt faşistidir ama akp den başka bir partiye oy vermez. ne yazık ki milletimizde belde aşağı şakalar ve söylemler her zaman yer edindiği için kendiside bu kaynaktan beslenmektedir. iyi adamdır ama ya kalbi temiz, içi temiz. ama çirkin kardeşim yaa"

cevaplıyayım: azılı kürt faşisti nasıl olunuyor bilmem. hiçbir zaman kürt hakları vs diye de yırtınmadım. bunun aksine ırka bağlı bir hak arayışından ise; insan hakları demiş olabilirim, hayvan hakları demiş olabilirim ve bunun için de yırtınmayacaksam, zaten öleyim daha iyi.

cevaplayayım: akp'ye hayatımda bir defa oy verdim ve zaten onun sebeplerini de blogdaki yazımda, kendimce nedenlerimle belirttim.
bir daha oy verir miyim, sanmıyorum. ama siyasete inanmayan biri olarak, bugüne kadar hiç oy kullanmamış olduğumu belirtmek isterim. çünkü siyaset bir meslekdir, herkes elindeki malı karşısındakine kakalamaya kalkışır. cebi dolan sahneden iner, sıradaki sahneye çıkar.

cevaplayayım: belden aşağı şakalar ve söylemlerden besleniyorum. çünkü benim seviyem orası. ben ibneyim. ve açıkçası; belden aşağısının her türlüsünü severim.

cevaplayayım: senin gibi bir çok insan benim için "kalbi temiz, içi temiz" der ya, işte bu bana yeter be kardeşim. umarım hepimizin içi, kalbi herbi şeyi güzel olur. başka ne diyeyim ki. öptüm. çok sevgiler.