coca cola

değil içinde böcek olması, parasının yahudilere gitmesi isterse içince götümü siksinler yine de mantının yanında içmeden duramam.
içmediğim bir gün var ise tanrının önünde diz çöküp kolanın beni affetmesini isteyeceğim tek olgu onsuz olmuyor.
yaklaşık 10 senedir ağzıma koymamaya çalıştığım susuzluktan gebermeyeceksem ve yanımdaki tek sıvı cola değilse içmeyeceğim içecek.
dünyanın en değerli ve bilinirliği en çok olan markasıdır. bütün kolalar atlanta'da* üretilerek tüm dünyaya konsantre olarak nakliye edilir. her ülkede tadı bir şekilde değişiklik gösterir, bu da ülke kaynak suların tadından oluşan durumdur. bunun haricinde diğer değişik tatlar da denemişliği vardır, vanilyalı coca cola sadece bir tanesidir.
hamburgerin kankası, amerikan ayranı.
içinde böcek olduğunu söyledikleri içecektir. varsa da böcek görevini başarılı bir şekilde yapmış. adamlar yapıyor yahu diyip içiyoruz. ki yoktur öyle bi ihtimal yok. brezilya ormanlarında mı yaşıyoruz. hep işin bi üslubu var. belli kontrol mekanizmaları, kurumlar var... şirketin israil ordusuna olan bi ilişkisi olduğu için içmeyenler yine daha mantıklı bahane bulmuş sayılabilirler. şahsen tercih ettiğim bir kola markasıdır. ne bir pepsi kadar şekerli, ne bir cola turka kadar tatsızdır...
gizli formülünü sadece 2 kişinin bildiğini sandığım gereksiz bir içecek. meyve suyu varken gereksiz bir icat.
bir rivayete göre coca cola'nın tarifini sadece 2 kişi biliyormuş. hatta bu iki kişiyi aynı anda aynı uçağa bindirmezlermiş olur da uçak düşer ve 2 adam da ölürse tarifi bilen başka adam kalmayacağından dolayı.
3 sene önce bağımlılığından kurtulduğum içecek.
kendisinden başka herhangi marka tüketmediğim içecek tek rakibi le coladır .
arada içtiğim de bile rahatsız eden ama çoğu insanın tutkunu olduğu vazgeçilmez yaz-kış içeceği
karın acıktıran reklamlar çekmeyi misyon edinmiş möt* içecek markası.
"bir milyon neden" başlığı altında hazırlanan reklamları mükemmeldi ama...
bu onların möt olduğu gerçeğini değiştirmediği için pek umursamadım. pisler.
içeriğini vermemek için patent almadıklarını duymuştum, yani herkes bu ismi kullanabilir demek oluyor bu, kola içmem gerekirse tek seçeneğim bu olur, ayrıca cemaatçilerin yanında içip 'allah yahudilerden razı olsun ne güzel yapmışlar' demişliğim akabinde sert bakışlara maruz kalmışlığım vardır
coca kelimesi kokainden geliyor, cola kelimesi ise kola bitkisinin adının, coca cola'yı ilk bulan adamın göze daha güzel gelir diyerek cola olarak yazmasıyla oluşmuş.
çocukken bayılarak içtiğim, ikinci bardağı istemeyen yetişkinleri görünce ''manyak mı ne'' diye düşündüğüm meşrubat. artık içmiyorum, içemiyorum. metalimsi bir tat alıyorum her seferinde. miğdemi bulandırıyor.
eski komşumuz olan ailenin tamamının kola koko dediği içecek. neden o kadar zorlanırlardı söylemekte hala anlamam.
misket limon aromalı lime diye yeni bir serisi çıkmış. ya da vardı ilgili olmadığım bir içecek cinsi olduğu için yeni gördüm. bilmiyorum
şuan için hollanda'da fakat ilerleyen günlerde bir çok avrupa ülkesinde lgbti bireylerin aile kurması ve evlat edinmesini destekleyen bir reklam afişi düzenlemişlerdir. ”biz geleneklerimiz yerine mutluluğu seçtik” sloganı hoş olmuş.

  • /
  • 2