dejenere olmadığı için kıskanılan feminen eşcinsel

istenildiiği kadar kıskanılsındır... dejenere olmayacam diye yırtsındır bi tarfını... nihayetinde onun da sonu sabittir.
şizofrenlerin herkesten daha kolay mutlu olabildikleri gerçeğini göz önünde bulundurursak kıskanılmaları gayet doğaldır. beyin kıvrımları arasına alternatif bir dünya inşa edip oraya taşınmak bence bir çeşit süper güçtür.
anais nin vari bir gaydir. anais nin de kadınları erkekleri sıraya dizip kendisini buna rağmen masum ve hatta bakire hissettiğini belirtmiştir.
toplumun çizdiği yolda, toplumsal akılla yürüdüğü için, özgürlükler yerine dayatılanlarla yetindiği ölçüde kıskanılandır. yanında çeşit çeşit kızlarla çektirdiği fotoğraflarını yayınlar, hergün becerdiği onca kızın hikayesini ağzından akan salyalarla anlatırsa ve her an evlenebileceğinin sinyallerini verirse ya da '' ıssız adamım, bağlanamıyorum'' derse ahlakından şüphe edilmeyecektir. hem belki hormonlarını denetlettirip psikologla da işbirliği içinde çalışırsa rejenerasyonla heteroseksüel olabilir. ne de olsa insan yaşadıklarından çok anlattıklarıyla var olur. hadi şimdi mevcut maskeni biraz daha makyajla.