demet akbağ

yaşayan en yetenekli ve komik aktristler den biridir. yılmaz erdoğan ın ekürisi *
özellikle eyvah eyvah filminde oynadığı firuzan rolüyle bir kez daha ne kadar usta bir oyuncu olduğunu göstermiş olan kişi.
izmir doğumludur, türkiye nin en başarılı tiyatrocularından. "bir demet tiyatro" ile yıldızı parlamıştı. "vizontele" filmindeki başarılı oyunculuğuyla ödül almıştı.
eyvah eyvah serilerinde ata demirerden daha çok gülmüşümdür kendisine.ne bileyim sanki yıllardır görmediğim ablam gibi sokakta görsek birbirimize sarılacakmışız gibi geliyor.
çok özel ve yetenekli bir aktris, bkm (beşiktaş kültür merkezi) önemli yıldızlarından biridir.
son dizisi istanbulun altınları güzeldi ama ratingler tutmayınca yayından kaldırıldı
son sinema filmi olan kurtuluş son durak, ocak ayı içersinde vizyona girecektir.
zannediyorum botox olayını abartıyor.
yavaş yavaş kendisini medyanın kollarına bırakıyor gibi. bunca yıldır sapasağlam, dimdik duran kadın son birkaç yıldır abidik gubidik projelerde daha doğrusu programlarda görmeye başladık. para lazım heralde.
en sevdiğim türk aktrislerden (türkan şoray hep bir numara tabi) bir demet tiyatroyla efsane oldu ama siti ana'dan tüm rollere hepsinde şahaneydi, sahiden de son zamanlarda keşke botoksu abartmasa denilir ama kendisi için
çok sevdiğim ve sempatik bulduğum yetenekli oyuncu. umarım bir gün denk geliriz de sımsıkı sarılırım kendisine *
çok yetenekli bulduğum ve sevdiğim aktris.hükümet kadın,diyi ana ve firuze karakterleri unutulmaz.
çok sevdiğim ve yetenekli bulduğum oyuncudur. hemen hemen bütün filmlerini, oyunlarını izlemişimdir ki en eskisi benim bildiğim artiz mektebidir o hallerini bile bilirim. öncelerde yılmaz erdoğan la ayrılmaz ikiliydi şimdi ata demirer le.