diamonds

rihanna'nın 26 ekimde çıkacak olan 7ci albümünün yepisyeni ilk teklisi. bu kadın her yıl albüm çıkarmazsa ölecek hastalığına yakalanmış kesin, bir soluklan be yiğen. ama şarkı artık olgun bir rihanna var karşımızda diyor. ben bilirim beyim bilmez ona göre.

rihanna'nın bu aralar dur durak bilmiyorum diye bağırdığı yeni albümüdür, talk that talk daha ne ara çıktıda sen hemen yeni albüm yapıyorsun riri diyesim gelmiyor değil ama gerçekten çok iyi şeylerle geliyor diamonds tanda anlaşılacağı üzere
efendim buyursunlar ilk canlı performansı resmi vevo sayfasına düşmüş.
sözlerinde sia'nın emeğinin de bulunduğu riri'nin son eseri. kasımın 16 sında yayınlanan kanye west ile olan versiyonu ayrı bir güzeldir. kanye eski günlerine geri dönüş sinyallerini vermiştir.
victoria's secret defilesinde ki performansı için ;


güzel şarkı, dilime dolandı. bütün gün söyleyip duruyorum.
sürekli ve her yerde çalındığı için sıktığından değil, başka bi sebepten, daha ilk dinleyişimde bile nefret ettiğim şarkı. rihanna'nın shine bright like a diamond liriğini über-kulak tırmalayıcı bir şekilde seslendirmiş olması ve bu yetmiyormuş gibi bu liriğin über-repetetif olması olabilir bu hoşnutsuzluğumun sebebi.
türkçe cover nisan ak - elmas gibi parlas versiyonu harikadır.