dindar eşcinsel saçmalığı

hamdolsun bugün de geri zekalı olduğumuzu söyleyen biri çıktı.inanmadigin şeylere vakit ayırıp düşüneceğine hornette birini bulurdun be yavru.
ateist geylerin bitmek tükenmek bilmeyen misyonerlik faaliyetleri takdire şayan.bir musluman olarak kendimden utandım.islama davet etmek için bu kadar vakit harcamiyorum walla.allah affetsin.
aynı muhabbet biseksüellik ve bifobi için iki gün önce de geçmişti ne yazık ki tekrarlıyorum. saygı arkadaşlar 'saygı'. anldığım kadarıyla kimsenin kimseye dini görüşüne hobisine fobisine düşüncesine saygısı yok. tekrar söylüyorum sizle aynı düşüncede siyasi görüşte fikirde değil diye insanlara saldırmayı bırakın. kendi içimizdeki ayrımcılığı bir birine saygı duymamayı bitirmeden bir de toplumun biz eşcinselleri lgbt bireylerini kabul etmesini istiyorsunuz. komik cidden.

bir de benim entry mi kopyalayıp başlık açıp bıdı bıdı eden arkadaş. istersem ineğe istersem çamura istersem boka taparım ibadet ederim. neden bu kadar zorunuza gitti acaba ? kendi doğrularınıza uyduramadıgınız için mi ?

sevgilerle,
cuma namazına giden pierrot,
bisous
seni bir dine inanmıyorsun diye eleştiren oldu mu ?? okuduğunu mu anlamıyorsun yoksa ?
başlığın ve kullanılan üstenci dilin beni rahatsız ettiğini söylemeliyim. baştan da belirteyim, allah inancım yok.

karşımda, inançsızlığımı yok sayıp, kararıma- düşüncelerime saygı duymayıp, kendi dinini dayatan,allahın varlığını ispat etmeye çalışan biri olduğunda inanılmaz sinirleniyorum. hadsizliktir çünkü bu, sınırını aşmaktır. din konusunu konuşmak istiyorsam, tartışmak istiyorsam buyursun sunsun argümanlarını. karşılıklı tartışırız. ama kendisi keyfi davranıp alanımı ben istemediğim halde ihlal ediyorsa, beni sorgulama cüretinde bulunuyorsa müdahalede bulunurum.(siyasal islamla mücadeleyi ayrı tutarım elbette) şimdi tersinden düşünelim; ateist biri aynı davranışta bulunsa, bir dindarın da benim verdiğim tepkileri vermeye hakkı var.

aslında başta söylenmesi gereken şeyi sonda söyleyelim;
kişinin kendi vicdanıdır, her neye inanıyorsa bunu yaparken kimseye bir zararı yoksa ve kendisini rahatlatıyorsa isterse bir taşa bile tapabilir tüm radikalliğiyle-dindarlığıyla. eşcinsel olsun ya da olmasın.
bize ne hemi.
son zamanlarda türkiye'de böyle bir saçmalık başladı. toplum tarafından götlerini siktirdikleri için dışlananlar kendi cemiyetlerinde müslüman olanları dışlamaya başladılar. nasıl bir heteroseksüele göt siktirmenin dayanılmaz hafifliğini anlatamıyorsak, bu insanlara müslüman olmanın sadece kişiyi ırgaladığını anlatamıyoruz. neden? çünkü çomaaaar * ülkenin her kesiminde mi olur çomar *

not 1: ateist spor.

not 2: yaşasın prostat orgazmı.

edit: amerika'da düzenlenen onur yürüyüşlerinden birinde müslümanlara karşı ayrımcılığa hayır tarzında bir pankart kaldırmışlardı. onun linkini bulamadım. bulan olursa eklemek isterim. aramaya devam. sanırım bu seneki onur yürüyüşünde kaldırılmıştı. trump'ın söylemlerinden sonra.
sözlükten beni bir kez daha uzaklaştıracak başlık olma potansiyelini taşıyor bu başlık.
yahu siz demiyor musunuz? ataerkiye hayır, patriyarkaya hayır. homofobi - transfobi vs istemiyoruz diyen. e sizin bu dininiz bunun en büyük kaynaklarından birini yaratıyor zaten. (tek din nedendir demiyorum) ama dine de hoşgörülü bir din demek de gerçeklere göz yummak gibi olur. bir de şu islam güzellemesi yapmak baymadı mı? islam anladığıma göre inananı olmasa baya iyi bir din :* bir de özgürlük üzerinden vurmaya çalışmayın, senin dinin beni yok sayıyor, öldürmek istiyor. senin dinin ırkçı ve mizojinist yaklaşımlar sergiliyor. senin dinin insanları tehdit ediyor. senin o dine mensup olman benim için bir özgürlük olmuyor.
neden saçmalık olduğunu anlamadığım durum.
bütün heteroseksüeller sanki dinin gerektirdiği tüm şartları yerine getiriyor da* dindar sayılıyorlar. hak yiyenler, adam öldürenler, meclisi bombalayanlar dindar sayılıyor, eşcinsel mi dindar sayılmayacak. *
din eşcinselleri kabul etmediği, dışladığı için saçmalık olduğunu söyleyeceklere, çoğu aile de eşcinselliği kabul etmiyor o zaman da aileden sayılmayacak mıyız?
siyasal islamla mücadeleyi ayrı tuttuğumu önceden de söylemiştim. gericiliğiyle mücadele edilmesi gerekiyor, yarattığı yıkımla. gerici temsilcileriyle, kurumlarıyla mücadeleni verirsin. ama nineme sırf inancından dolayı "nine bunlar seni diri diri yaktı dine dayanarak, her fırsatta öldürdü, niye inanıyon" şeklinde sataşmayı gereksiz buluyorum. ki kendisi de "benim allahımla onların allahı aynı değil" derdi. ne yalan söyleyim çizdiği allah profili de daha sevgi doluydu

sapla samanı birbirinden ayırmak gerekiyor. inançlı biri olup ilerici olmak mı yoksa celal şengör gibi ateist olup 12 eylül işkencehanelerinde bok yedirmeyi meşrulaştırmak mı?