diş macununu fırçaya reklamlardaki kadar sürmek

reklamı yapan veya yaptıran zihniyetin,çok çok sürsünler,hemencecik bitsin,yenisini alsınlar algısını beynimize yerleştirmesi sorunsalıdır.

reklamları sonuçta her zaman yetişkin bireyler izlemiyor,daha 3-5 yaşındaki çocuklar da televizyon başına geçebiliyor ve saatlerce sadece reklam izleyebilen android çocuklar biliyorum** en nihayetinde bu çocuklarda diş fırçalama alışkanlığı kazanıyor ve yaptığı ilk hareket diş macununu taşı sıksa suyu çıkar kıvamında sürüyor fırçaya.yararlı bir şey olsa kimse söylenmese haklılar diyeceğim ama kimse de demiyor aga bu nedir
o dişleri bi anda sağlığına kavuşturan, beyazlatan, ahenkle dans etmelerini sağlayan/sağladığı iddia edilen mucizevi formülün ancak çok miktarda kullanılırsa işe yarayacağı çelişkisine ayak uydurmaktır. yan etkisi; ağzın fazla köpürmesi sonucu yeterince mide bulantısı ve fırçalamaya kısa sürede son vermek.
daha çok şampuan reklamlarında karşımıza çıkan durum.
intihar etmektir. evet adamı öldürür o miktardaki diş macunu, bırak yarısını, 1/3'ün de bile kusacak gibi oluyorum, ne lan o öyle hem onu bulamayan insanlarda var eşek herif yıkıl karşımdan.tamam sakinim.