doludizgin

az önce (x) sosyal medyada bir paylaşımlarını gördüm. bütün lgbtleri düşmanlaştıran ve hedef gösteren iğrenç bir siteye sahipler. link vermeyeceğim.
isimleri "doludizgin".
eşcinselleri hedef gösteren sahte doktorları, psikiyatristleri bolca sitelerinde görebilirsiniz. "eş cinsellik" (eşcinsel demiyorlar) "feminizm" "toplumsal cinsiyet" gibi başlıkları var. 2023te ara vermişler. yeniden saldırıya hazırlanıyorlar gibi görünüyor. bu arada onca başlığa rağmen sadece "eş cinsellik" başlığı altında yazılar yazılmış.

hakkımızda kısmında yazdıkları iğrenç yazı: "insanlık, tarihinde ilk kez, ırk-inanç-coğrafya fark etmeksizin bu denli hırçın bir tehditle karşı karşıya kalmıştır. dinleri, kültürleri, aile kurumunu hatta erkeklik ve kadınlığı tartışmaya açan eş cinsel aktivizm; medya, akademi, eğitim, siyaset, sivil toplum ve daha birçok alanda bir zihin inşasına gitmektedir. yeni nesilleri arzu ettiği kabullerle yetiştirmek için ortaya koyduğu çaba, kelimenin tam anlamıyla ürkütücüdür."
eşcinsellikten kurtulanların var olduğunu iddia etmişler. seçilebilen ve vazgeçilebilen bir şeymiş gibi göstermeye çalışıyorlar. bu işte kesin hüseyin kaçın dengesizinin parmağı var.