domuz gribi

hain bir tuzak, sarayın paralel güçlerinin kirli oyunları sonucunda, hanedan-ı osman'ın en mahrem kısımlarına sızılmış ve has odada şurubuma h1n1 illetini bulaştırıcı iksir koyulmuştur. halk arasında nezle-i hınzır olarak bilinen domuz gribi'nin üçüncü gününde ateşim 38 derece olsa da riskli dönemi atlatmış bulunmaktayım! bana bunu yapanları bildiğimi söylememe gerek bile olmadığını en kısa zamanda "oğlum yok öyle bu hanedanda ahkam kesecem de beni devlet-i osman koruyor!" atarımla aranıza geri döneceğimi bildirmek isterim! alçaklar bilsinler, ahdım olsun ki gollum safiye ve dan dan handan'dan en yakın zamanda hesap soracağım! hepsini çıkarırım! oğlum ayağınızı denk alacaksınız! ben kösem! geliyorum!*

şaka bir yana kollayın kendinizi bebeğimler acillerde geçen gece sonucu ateşim henüz otuzlu derecelere düştü. domuz gribi vardır evet.

bu sürede beni yalnız bırakmayan ve mesajlarıyla destek olan bebeklerime de buradan teşekkür ederim. kocaman öperim hepsini. bir bülent aplam bir ben! illet düş yakamızdan ayol!
bülent ersoy'un geçirdiği söyleniyor.