eli lieb

şarkı sözü yazarı, prodüktör, çok güzel bir sese sahip, yetenekten oluşan bir adam. youtube kanalına koyduğu cover videoları ile neredeyse koskocaman bir kitleye sahip olan abi. aşağıda youtube kanalı bulunmaktadır.
http://www.youtube.com/user/elilieb?feat...
ilk gördüğümde anam ne yakışıklı herif dediğim, sonra lana del rey coverlarına hasta olduğum kişi.
son çalışması "young love" parçası için çektiği klipte rol arkadaşı ile öpüşmesi pek şekerhayalimin erkeki. dar kotları ile birçok gayin kalbini çalan kepçe kulakların şeker olduğunu gösteren amerikan söz yazarı şarkıcı. *
young love şarkısına hasta olmuştum zaten,kendisi hayallerimi süslüyor ara sıra ama şu zeppelin şarkısının klibinde öpüştüğü adam daha bir taş onu da söylemeden edemeyeceğim.tarzıda güzel ayrıca.
bilmem hangi tarihte youtube kanalını yer işaretleri çubuğuma* kaydetmişim. fekat o bağlantının varlığına gözüm o kadar alışmış ki dikkatimi çekmez olmuş. az önce "la bi tıkliyim hele hele neymiş bu?" deyince hatırladığım güzel insan. keşfettiğim dönemde yalnızca coverlarını dinlemiştim. az önce young love klibini izledim. gay olduğunu öğrenince mıssmıtlı oldum. çünkü birilerinin gay olmasından mutlu oluyorum *
birkaç yıl önce tesadüfen keşfettiğim şarkıcı ve söz yazarı.
gay olduğunu açıkça ilan etmiş nadir amerikalı pop müzik sanatçılarından birisidir.
hem ses rengi hem de fiziksel enerjisi etkiliyor beni. yüz yapısında ve teninde irlanda havası var bence, ama kökenine ilişkin bilgiye ulaşamadım.
çekirdekten yetişme transandantal meditasyoncuymuş.
sanskritçe biliyor ve ailece meditasyon yapıyorlar.