elif karlı

bunaldım adlı şarkısındaki sinirli ve asabi dominant florya sakini portresi ile görsel bir şölen yaşatan popüler kültür karakteri.
eşine küçük sürprizler yapmayı misyon edinmiş şarkıcı.

(resim:http://www.trabzondanhaber.net/Up..."/>
bu kadının "erkek kadın fark etmez. aşk insanı affetmez. ne gerek var kavgaya. haydi eller havaya.eller havaya" diye giden bir şarkısı vardı. biseksüelliğin kitabını yazmıştı teee yıllar önce. piyasa, değerini bilmedi işte bu kadının. üzülüyorum. duşa girip ağlayacam. giden günlerim oldu. çok.
hanzoluğun kitabını yazan kadın. kanımca ebru gündeş'i bile solda sıfır bırakacak kırolukla bu dalda altın madalyayı kazanır. bizim oranın adetleri meşhurdur cinayetleri şarkısı onu görünce çığlık atarak kaçmanız için yeterli sebeptir. korkuyorum sözlük!
yıllar önce bir kral tv video müzik ödülleri gecesinde madara olan şarkıcı. o gece ödül alanlar sahneye çıkıyor ödüllerini aldıktan sonra da fon da çalan şarkılarını karaoke hesabı canlı olarak söyleyip sahneden iniyorlardı. bu elif karlı ablamız o meşhur "bizim oranın adetleri" şarkısını söylemek için sahneye çıktı, müzik başladı, ama bu hanım kızımız şarkıya girmesi gereken yerde öyle detone, öyle berbat bir giriş yaptı ki, devam edemedi, durdu, kıpkırmızı oldu, heyecanlandı, bir daha gireyim dedi, daha beter detone oldu, sussa susamadı, sözleri karıştırdı, velhasıl kelam öyle hallere düştü ki ben tv başında utançtan ekrana bakamayıp yüzüme yastık bastırdım çocuk aklımla.

bu olaydan sonra kaybolup gitti uzun bir süre. hatta ödül alamayan bazı şarkıcılar bu olaydan sonra röportajlarında "gördünüz işte, şarkı söylemesini beceremeyenler ödül alıyor" diye yorumlarda bulunmuşlardı. "bizim oraların adetleri, meşhurdur cinayetleri" güzellemesinden yıllar sonra, bir magazin programında gördüm kendisini. facebook oyunlarında rekor kırayım derken, kolunu incitmiş. gene de yılmamış, incinmiş koluyla devam etmiş ve rekoru kırmış. kolu sarılı ve gururla anlatıyor. bu azmi en son galatasaray'ın uefa kupası'nı aldığı maçta çıkık omzuyla maça devam eden bülent korkmaz'da görmüştük. kendisini tebrik ediyoruz.
ultra zengin kocaya kapak atıp müzikten elini ayağını çeken kadın. cidden şarkı söyleme cnm sen.