ereksiyon hakimiyetini kaybetmek

meditasyona başlayan her beşerde görülebilir hadise.
eğlenceli görüntüleri barındıran durum. saklamaya çalışırken yamulmak, kalçanın dışarı çıkarılması, cebe sokulan eller ile iç çamaşırı içerisinde yöneticisine bile karşı çıkarak bağımsızlığını ilan etmiş dük'ü yakalayıp belli etmeme çabaları izlerken mes-ut eder.
direksiyon hakimiyetini kaybetmek kadar kötü olmayan durum.
her zaman sorun edilmemesi gereken durumdur. çoğu kez* normal sebeplerden ortaya çıkar. anlık veya dönemsel olarak görülebilir. uzun süreli yaşanan problemlerde doktora gidilmelidir.

en basitinden heyecan ereksiyon hakimiyetini kaybetmenin sebeplerinden biridir. ereksiyon süreci parasempatik sinir sistemi** tarafından kontrol edilir. ilişki sırasında veya öncesinde fazla heyecanlandığımız zaman parasempatiğe zıt çalışan sempatik sinir sistemimiz** parasempatiği baskılayarak ereksiyon hakimiyetimizi kaybetmemize neden olabilir.
(bkz: ilk gece sendromu)*

yani size diyeceğim; abi heyecan yapmayın, yaparsanız da sonucunu çok takmayın. zaman içinde partnerinizle** uyumu yakalayarak bunun üstesinden gelirsiniz.

akıntı, yanma, kaşıntı, döküntü* gibi sorunlarınız da varsa derhal bir üroloğa gidin.**
alınan darbe sonunda gerçekleşme ihtimal vardır.
farklı yollara sapma sonucu istenmeyen kazalar ortaya çıkarabilecek durum.
travmatik bir anım vardır. lisedeyken sunum yaptığım esnada erekte olmuştum. ondan sonra da sınıfın maskarası oldum malesef. iyi tarafı ise çok teklif almama neden olmuştu. biyoloji öğretmeni beni lavaboya yollamıştı.
sonrasında topluluk önünde konuşmaya karşı bir fobim başladı.
şuna sebep olabilecek bir durum.
çok arzuladiğim kişilerse başıma gelen durum.
eski sevgilimle dışarda bulustuğumuzda görduğum anda şahlanıyor hilmi.
özellikle ilk buluşmalarda ben bunu ne götürürüm haa derken bi bakmışım benim hilmi götürmek için yola girmiş bile.
bi dizginleyemedik ameke.
  • /
  • 3