erkeğin seksiliğinden çalan unsurlar

normalde seksi olabilecekken kendi kusuru ile seksi olamamaya sürüklenme ya da doğuştan seksi olmadığı gerçeği ile yüzleşme vakalarıdır.

yanlış kıyafet bilhassa yanlış iç çamaşırı seçimleri, ağız bakımı ve diş temziliği noktasındaki özensizlik, aşırı kaslı olmak, aşırı ince ses tonu, yaşının adamı olmak yerine yaşamak istediği adamı oynamaya öykünmeye yönelik tutarsız davranışlar gibi.
fırlamalık, küfretmeden meramını anlatamıyor olmak, bakımsızlık, patavatsızlığı dobralık sanma yanılgısı, beş dakikada bütün hayatını sayıp dökmek, kendisini dayanılmaz ve vazgeçilmez sanmak, ölçüsüz olmak, yalancılık,...
zamanla ilerlemesi gereken ilişkilerde bazı aşamalara bodoslama dalmak, patavatsız ve yavşak bir karaktere sahip olmak.

(ör; yeni tanışılan kişiden makas almak.ayrıca makas almak nedir arkadaş türk filmi setinde miyiz yahu)
"şey,ya" gibi asalak kelimeleri çok fazla kullanması, uzun uzun konuşup dinlemeyi aklına dahi getirmemesi, azıcık bildiği bir konu varsa hemen otorite kesilmesi, herkese mavi boncuk dağıtması, kişisel bakımına dikkat etmemesi, babet çorabı giymesi, yatakta çoraplarını çıkarmaması...
kıyafet biçiminden çok hal ve tavırlarıdır. sexi olan adama çuval giyse yakışır. ama davranış öyle değil
herkese saygim sonsuz ama feminenlik. evet bu maalesef yok ediyor seksapeli. feminen gorunus cok degil de davranislar. karsindaki adami potansiyel erkek arkadas koltugundan aliyor hoooop arkadas/kanka iskemlesine. herkeste vardir bir nebze elbet ama kontrol altinda tutmak lazim.
gözlüğünü çıkartması.
genelde iletişime geçildiğinde anlaşılan unsurlardır. en belirgin olan unsurlar kanımca aptal, bencil, kendini aşırı beğenmiş olması ve ikiyüzlü davranması.