eşcinsel erkeğe aşık olan heteroseksüel kız

olmayacak şey değil aslında. sonuçta insan aşkını seçemez ve aşk sahibine aittir. karşılık beklemek gibi bir gaflete düşmezse sorun da çıkmaz diye düşünüyorum. ne demiş goethe" seni seviyorsam bundan sana ne!"
bahsi geçen eşcinsel benim.

fena halde zorlayıcı bir durumdur. kız çok masum, yalnız ve de senin için gerçekten her şeyi yapmaya göze almışsa ve birazcık da olsa vicdan sahibiysen eğer, seni yerle bir edebiliyor. sana takıntı boyutunda aşık birini mutsuz ediyorsan istemeden de olsa, güzel bir sabaha uyanamıyorsun. * mutlu etmek için çok ödün veriyorsun kendinden. olmadık sexler, pişmanlık dolu gel-gitler yaşıyorsun. çünkü küçük bir şehirde büyümüş olmanın verdiği saflığı atamıyorsun üzerinden bir türlü. atamıyorsun ve ne zaman tek kişilik mutluluğa ulaşsan, zihnin buna hakkın yok diye eli sopalı kovuyor sevinçlerini. sana büyük boyutlarda aşık birini görmezden gelemiyorsun. oysa sen ona saygı duyduğun için seviyorsun, o tutkuyla bağlanıyor sana. çok az kızın yapabileceği şeylerin üstesinden geldiği ve birini gerçekten bu kadar çok sevebildiği için öpüyorsun onu; o, gözlerini kapıyor seni öperken. üstüne üstlük sen o ara lanet bir herife aşıkken, onun neler yaşadığını çok daha iyi anlıyorsun, çok daha hassas davranıyorsun. seni dağıtan tüm varoluşumları ona yaşatmamak için.. seni viran eyleyen şarkıları, onun da bir gün dinlememesi için.. çünkü acıların çok taze. yepyeni ve silip atılamayacak derece yerleşmişler hüznüne. açıyorsun bülent ortaçgil, düşlüyorsun masum kızı. yürekten huzur yolluyorsun ona. bazen yeri gelince artık tüm yapabileceğin budur . yeteneksiz yakalanıyorsun aşka. allak bullak oluyorsun. o seni siklemeyen çok sevdiğin erkek mi yoksa senin için tüm varlığıyla her an yanında olmaya hazır bir kız mı...? başka bir şehirde üniversite okuyorsan, sevdiğin adam sana 42 şehir uzaktaysa kafan karışıyor açıkçası. unutmak ne haddine! hatırladıkça hatırlıyorsun abuk sabukluğunu. yepyeni diyorsun, çok güzel olacak bu sabah, yeter ! fakat yapamıyorsun.. sen o an vazgeçiyorsun kendinden, atlatayım bu devrik aşkı diye çabalıyorsun.. lakin o duygu peşini bırakmıyor. umursamaz olamıyorsun aşkta.

sen ne kadar hassas olsan da, o senin kahrını çekmiş oluyor artık. sanırım yapılması gereken şeyler aniden yapılmalı. söyleyin, ben gayim deyin. çünkü ne yapsan olmuyor başka türlü. yıllar sonra da aklın gidiveriyor o masum kıza.
gercekten insafli bir kisiyi cok zor duruma sokan bir durum. basima geldi, hatta hala devam ediyor. hayatimda baska biri oldugunu ima ettim ama hala kurtulamadim. ben yok cektikce sanirim daha cok baglaniyor. gercekten zor bir durum. ona escinsel oldugumu hatta babasi tipli adamlardan hoslandigimi soylemek isterdim ama kalpten gidebilir... zor pasam zor! umarim hayirli bir sekilde guzel bir insan girecektir hayatina.
şu aralar başımı fena ağrıtan hadise.
kızı kırmak istemiyorum, fakat işyerinden olduğu için de gerçeği açıklayamıyorum. tipsiz de değil, salak da değil, gerekçem sadece 'kız' olması.
bir erkeğin hisleri, bir erkeğin gülümseyişi ve bir erkeğin gözyaşları benim için daha kıymetlidir. fakat bu kızlara da acıyorum.