eşcinsel komşu

türkiyede en az istenilen komşudur.
http://andy-ar.com/arsiv/ bu adresteki andy ar şirketinin yaptığı "türk toplumunun cemaat algısı araştırması" başlıklı araştırma sonuçlarını aşağıda resim olarak paylaşıyorum. tabloları kendi görmek isteyenler yukarıdaki linkten indirip 34. sayfaya geçebilirler.

ilk tablomuz genel tablo, eşcinsel komşu en az istenilen

cinsiyetlere göre baktığımızda gene en az istenilen, ama isteyenler kısmına bakınca erkekler daha çok istemiş eşcinsel komşusu olmasını

eğitim durumuna göre bakarsak değişen bir şey yok, okumuşu da okumamışı da istemiyor

müjde, siyasi partilerin ortak noktası bulundu, hiçbiri eşcinsel komşu istemiyor

ama korkmayın, hala ümit var, marksist sosyalist kimliktekiler radikal dinci istemiyor komşu olarak
bu tabloda ilginç bir başka sonuç, dindarlar laiklerden daha fazla isterim demiş.
olsa iyi olurdu, iki laflardık dediğim komşudur. verilen linklerler şaşırtıcı. bu kadar istenmediğimi düşünmemiştim.*
işin komik tarafı ankette eşcinsel istemeyen insanların muhakkak çok efendi çocuk diye tabir ettiği bir ibne komşusu vardır.
hayatta en çok istediğim şeylerden biridir. kafa dengi, komşuluk edebileceğim, eğlenceli ve zevklerimizin uyuştuğu bir gay komşu...
istemeyen bayan vatandaşlarımız herhalde şöyle düşünüyor;benim vajayjay burda duruken dötü napcan?
istemeyen bay vatandaşlarımızda herhalde şöyle düşünüyor;döt,cinsellik organı değildir o yüzden bu sapkınlıktır bi de sodom ve gomore !
anlamadığım şeylerden biri bu ülkede hayat zaten kadınlar için zor ve bu şekilde düşünen bir kadın acaba hiç mi empati kurmaya çalışmıyor,diğeri de erkekler hakkında ;acep anatomik yapıyı o kadar iyi biliyorlar mı ?,biliyorlarsa gelsinler anlatsınlar efendim ordan gecen damarları,sinirleri,neyle uyarıldığını neyle uyarılmadığını söylesinler.ayrıca sodom ve gomore leri de götlerine girsin de anlasınlar ne derece zevk aldığımızı.
erkek olanları eve kız değil erkek attığı için diğer komşuların gözünde altın değerindedir. bu nedenle yediği tüm nanelere rağmen hep ahlaklı, efendi, aklı başında olarak anılır. *

(bkz: eve erkek atmak)
aktif ve göbekliyse kaçarı olmayan komşu türü ama şanstır o da.
eee ne demişler; ''ev alma komşu al'' ... eli yüzü düzgün eşcinsel komşu vardı da biz mi almadık ?
yan taraftaki boş daireye kiracı olmak üzere tercihen lezbiyen çevresi geniş, ev partilerini seven,arkadaşlarını paylaşmaya hevesli genç bir eşcinsel adam veya hem kendisi hem arkadaşları taş gibi olan, henüz 35 ini aşmamış, arkadaş canlısı, bolca yatılı misafir kabul eden lezbiyen bir kadın aranmaktadır. müracaat: geronimo
-pardon rahatsız ettim komşucum. kondom'un var mı bir paket?
+ah dur bakayim çekmeceye kalmıştı dün geceden. krem de ister misin?...

tarzı diyalog olabilir, hoş olabilir ciddi anlamda.
herkesin biseksüel olduğu tezinden yola çıkarsak eşcinsel komşu üzerinden konuşmak anlamını kaybeder sadece biseksüel yada eşcinsel olduğunu kabul etmeyen komşularımız vardır. canlarım benim..
şu anda sahip olduğum komşudur. 180 dairelik bir blokta oturunca elbet blokta bir kişi gey çıkıyor, bunu da grindr sayesinde hemen öğrenebiliyorsunuz.

çok ince, çok duyarlı bir kişiliktir kendisi, doğum günüm için bile sürprizler yapmıştır, başından 3 tane çok sorunlu ilişki geçmiş artık kendi halinde bir insana dönmüş dünyalar tatlısı bir adamdır, çok güzel yemek yapar ben akşamın sekiz buçuğunda eve gelince bir telefonla çağırıp beni doyuran, bir de üstüne kahve yapan bir insandır. 2-3 haftadır ilk defa böyle bir deneyim yaşıyorum taşındıktan sonra ve iyi ki yaşıyorum, yeni yılım, doğum günüm çok güzel geçti onun sayesinde, hatta dubai seyahatimi beraber yapmaya bile karar verdik. daha ne istenebilir ki bir komşudan?
evinde sürekli farklı farklı erkekler görüyorsanız şüphelenmeniz gereken komşudur. özellikle de bir gördüğünüzü bir daha görmüyorsanız kesin emin olabilirsiniz.
canımlarım benim. oysa hepsi beni çok severler. oysa sahip olduğum ve onların sevgisini kazanmama neden olan pek çok özelliğimi de ibneliğime borçluyum.
seneye taşınacağım yerdeki insanların sahip olacağı komşu. *
gülbağ civarında bolca vardırlar . her konuştuğum da mı ordan çıkar ?

isterdim ayrıca böyle yakışıklı bi komşu .

bir fincan şekerin var mıydı ? bahane de çok . hehe
akşam 5 çayına hafta sonu dışarı çıkmaya uygun tam olarak dostum olabilecek türden komşudur. sevgili olmak zor olabilir lakin araya ayrılık ya da hır-gür girerse sürekli tepemde komşu olarak ex-aşk görmek yorucu geliyor.