eşcinselim diye bağırıp heteroseksüeli oynayanlar

en çekilmez eşcinsel tiplerinden biridir bunlar. kimse sormadığı halde kız arkadaşları olduğunu gereksiz bir şekilde belirtirler. ''gay misiniz?'' diye bir soru geldiğinde birden değişirler, elleri ayakları titrer ve üst üste inkar etmeye başlarlar. "ben hasta değilim, söyleyenler kendilerine baksın." falan derler. ''gay rolü oynamam, iğren bir şey!'' diye belirtirler. sürekli kızlarla görüntülenmeye, hatta onlara canlı yayınlarda sözde yavşamalar yapmaya, yayından sonra görüşelim demeye bile çalışırlar. bazıları gay dostunu oynamaya bile çalışır. çoğu arkadaşım gay der falan.

oysa ki içleri alev alev yanmaktadır hayallerinin erkeğiyle sevişmeye...
kariyerlerinin biteceğinden korkuyor olabilirler de, bu homofobiklikle gözü dönmüş insanları galeyana getirmek niye?
neden sadece susmuyorlar?

ayrıca
(bkz: tarkan)
(bkz: murat boz)
(bkz: murat dalkılıç)
(bkz: serkan altunorak)
(bkz: ian somerhalder)
(bkz: henry cavill)
(bkz: george clooney)
(bkz: john travolta)
(bkz: taylor lautner )
(bkz: kevin spacey)
(bkz: enrique iglesias)*
(bkz: wentworth miller)
(bkz: jeremy renner)
(bkz: ryan kwanten )
(bkz: ryan reynolds)*
(bkz: ryan seacrest)
(bkz: chace crawford)
(bkz: ed westwick )
(bkz: james franco)
(bkz: kellan lutz)
(bkz: keanu reeves)
(bkz: channing tatum)
(bkz: zac efron)
(bkz: hugh jackman)
(bkz: liam hemsworth)

lubunya köşesi
(bkz: justin bieber) (bkz: one direction) (bkz: joe jonas )

bu kişilerin hepsi, ya kendilerini çok belli ettkileri için, ya da orada burada görüntülendikleri için, cemiyetin her şeyden haberi olduğu için, son olarak da ''aktör - şarkıcı xx ile fırsat olsa yatmak isterdim'' dedikleri için buradalar.
bir heteroseksüel, hemcinsi ne kadar yakışıklı olursa olsun onunla yatma ihtimalini düşünmez. bu psikolojik olarak böyle.
futbolcuları, sostyetik simaları işin içine katmıyorum bile!
artık kimin eşcinsel kimin hetero olduğunu anlamak imkansız muadilinde zorlaştığından; giderek nominal değeri azalan önerme.

lakin aşırı maço görünümlü normal yurdum standartlarından bir bey en feriştah gay çıkabiliyorken; gay olabileceği yönünde sinyaller yayan hafif şuh bir bey cidden hetero çıkabiliyor. bu bakımdan kimin gay olup olmadığını deklare ederken biraz daha düşünmek iyice iğdiş etmek kapsamlı bir ön-araştırmaya girmek gerekebilir.

kaldı ki eşcinsel olan birisi out yaşamadığı ya da kendisi tercihini açıklamadığı sürece, gay olduğunu iddia etmek de hayli gereksiz kanımca. zaten ortalık aşırı gizli p, über gizli a, en çok gizli benimci ap ile doluyken; herkes neyi oynamak istiyorsa onu oynasın derim. ki türkiye'de eşcinsel olmak bu hayatı yaşamak zaten çok zor. sırf gay diye öldürülenler malum. herkes baksın dalgasına kanka boşver.
genelde homofobiyi en uç noktalarda yaşarlar,ya da öyle davranırlar...
davranışlara göre yönelimlerin belirlenmemesi gerektiğini akıllara getirir. bu bariz peşin hükümlülüktür.
bu tür sahtekarlardan bıktım. cahil olanları daha da tehlikeli. üstelik bir tanesi beni feminen bulmuş kaldı ki feminenlik kötü değil, kötü olan feminen olmayı sanki kötü bir etiketmiş gibi lanse etmesi. takma kirpiğinden ojesine kadar sürüp feminen olmayı suç sayanlardan yıprandım. ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol amk dedim, sustu.