eşcinselleri savunurken hetero olduğunu vurgulayan eşcinsel

eşcinsel olduğumu açıkladığım ve eşcinsel olduğunu bildiğim bir arkadaşım, beni anladığını saygı duyduğunu ve eşcinselleri desteklediğini söylerken ısrarla hetero olduğunu vurgulayarak beni benden almıştı,o an bişey demedim ama gabiledeki profilini görmesem belki inanırdım
çoğumuzun lise hayatında yaptığı eylemdir. evet hiç içimden gelmiyor, "ibneyim lan bi yerine mi battı" demek istiyor insan bağıra bağıra ama çok farklı sebeplerden olmuyor işte. birinin "gey misin?" sorusuna en çok "gey olsam sana mı söylerdim?" diyebildim. üniversite için planım farklı ama.
lisede çok yaptığım şey ama üniversitede yapmıyorum artık öyle bir mallık.

aslında hetero olduğuma vurgu yapmıyordum. eşcinsel olmadığıma vurgu yapıyordum ya da hiçbir yanıt vermiyordum genellikle.
çoğu zaman kendimden tiksinerek yaptığım bir harekettir. iş ortamlarında yapılacak iş kalmaıdğından işsizlikten en alakasız muhabbetlere girildiğinde kesin konu eşcinselliğe geliyor ya da bendeki algıdaki seçicilik. tam o anda efendi bir şekilde heteroculuk oynayıp lgbti bireyleri savunuyorum. büyük ikiyüzlülük dostlar!