eşcinsellik bulaşıcı mı

"bir kere denesen bırakamazsın" kafasını yaşayanların ve eşcinselliği hastalık olarak görenlerin kronik korkusu. homofobiklik diz boyudur bunu düşünen ve soranlarda.

(bkz: arkadaş çevresi kötüydü)
valla kesinlikle bulaşıcı.

*
*
şöyle anlatayım...
küçükken daha ilk okula yeni başlamıştım. 2 adet erkek kedimiz vardı. sürekli birbirlerinin üzerine atlarlar ne yapmak istediklerini anlamazdım. mart aylarından bir gün dayanamayıp ayrılın deyip ikisini ayırmaya çalıştım fakat siyah olan beni çizdi ve o an başım dönmeye başladı. çizik zonklamaya başlıyor dünya etrafımda dönüyordu sonrasında tek hatırladığım karanlık. olaydan 3 4 ay geçti. hayatım normal ilerliyordu. arkadaşlarım ile doğada erkeklerin sadece kadınlar, kadınlarında erkeklerler için yaratıldığını ateşli bir şekilde tartışıyorduk. ben konu üzerine inanılmaz inandırıcı kanıtlarla dolu dosyamı tam önlerine atacakken bir anda sıcak bastı ve terlemeye başladım. gözlerim ıslanmaya başlamıştı. dosyayı atamadan eve doğru sekerek gittim. anneme gözükmeden yatağıma yattım. inanılmaz sıcaktı ne oldugunu anlamıyordum baş ağrısı yine başlamıştı bu sefer çok daha kötüydü. etrafımda ki sanki bir anlığına etrafımda ki her şey pembeleşti, bunun şokuyla yine bayılmıştım. uyandığımda hiç bir değişiklik hissetmiyordum. konu üzerinde durmak istemiyordum. mutfağa gittim, karnım acıkmıştı. annemin yaptığı ev yemeklerine baktım. ne kadar da banaldiler ne kadar klasik ve boştular. nerede benim portakallı ördeğim diye bağırmak istedim ama sonra durdum ne diyordum ben. portakal da neydi ? ördek yenilebilirmiydi ki ? tuvalete koştum. aynaya baktığımda neredeyse tekrar bayılacaktım. yüzüm pürüzsüzleşmiş saçımın rengi açılmıştı.yaşım büyümüş bütün bedenim büyümüştü. artık 18 yaşında görünüyordum ve dahada yaşlanamazdım. kulaklarımda küpelerim vardı!!!1 sonra şaşırmış bir şekilde odama gittim ve yatağıma oturdum. bir anda aklım bin bir çeşit kitap ile doldu. izlemediğim filmlerin görüntüleri beynime akın akın ediyordu. vücudum kasıldı artık bir entellektüeldim. kendimi kontrol edemiyordum. bilgisayarımı açtım. ellerim kendi kendine hareket ediyordu. x ile başlayıp hayvan adı ile devam eden bir siteye girdi. bir sürü video vardı. hepsi de insanların üremeye çalışmaları ile ilgiliydi. şaşırmıştım. ne oluyordu neden buraya girdim. sonra kendi isteğim dışında kategorilere girdim. gay sekmesine doğru mouse imleci gittikçe içim ürperiyordu. böyle bir günaha bulaşamazdım. nasıl olurdu diye düşünürken 4. videoyu bitirmiştim. işte o zaman gay oldugumu anladım. kendimle anında barışıp günahımı kabul ettim. artık ben çılgın günahkar gaydim. adalet ve doğanın kanunları bana işlemezdi. herkesi gay yapmak benim yaşam amacım oldu.
böyle soruları soran ve tartışan kişilere vermek istediğim cevap: "manyak mısın lan olmaz mıııı!! tabi ki bulaşıcı!! en son 5 kişiyi eşcinsel, 2 kişiyi de biseksüel yaptım. gel seni de yapayım istersen"
maalesef bulaşıcı. uzak durun bizden.
eşcinsellik değil de aptallık bulaşıcıdır, durun aptal insanların yanında bakın nasıl aptallaşıyorsnuz, kendi aptal kalıplarına sokarlar bir güzel, o kafada eşcinsellik bulaşıcı olabilir, evet, eşcinsellik bir hastalıktır çünkü bu kafada , tıpkı öksüreceği veya hapşıracağı zaman ağzını kapamayan insanın etrafındakileri hasta etmesi gibidir eşcinsellikte, virüstür, bakteridir, etrafına bulaştırır, aşısı falan yok ama veya tedavisi, dikkat edin , kapmayın, dünyanın yükünü taşıyorsunuz sonra , ağırdır baya , güçlü olmanız gerekir eşcinsel olacaksanız