eşiyle anal seks yapıp eşcinsellerin anal seksini eleştiren heteroseksüel

karısıyla/kocasıyla/sevgilisiyle yaptığı anal seksi görmezden gelip eşcinsellerin anal seks yapmasını günah, haram şeklinde eleştiren ve sağlıktan temizlikten bahsederek eleştiren hatta hakaret ederek sıçıp sıvayan heteroseksüel modelidir. muhabbete "ulan bu ibneler birbirlerinin götünü sikiyor" cümlesiyle başlarlar. bunun oral seks versiyonu da vardır. eşiyle oralın dibine vurur, yalanmadık nokta bırakmaz ama eşcinseller yaptığında tiksinç olduğunu belirtirler.
sırf karısı anal sekse ya da oral sekse yanaşmadığı için bu ihtiyacını karşılamak üzere yana yana eşcinsel arayan kocaları anımsattı. seksi sadece hetero'lar arasında mübah sayan; bunun dışındaki eğilimleri sapkınlık olarak gören algı. hatta öyle ki eşcinselleri 3. tür sayıp eşcinsel organı'nın heterolardan farklı olduğunu; eşcinsellerin vajina ya da penis sahibi olmadığını düşünen bir kavim vardı bir ara. eşcinsellerin cinsel organına bile şüpheyle yaklaşan bir algıda anal seksi tuhaf saymak devede kulak gibi.
sık sık yaptığı ve keyif aldığı anal seks fanzağzisini bastıran kişiliktir. tabi bir yandan da anal seks özlemi içinde olan kişi olması da muhtemeldir.
rimming yapmaksızın kuru kuru anal sex yasatılası, orgazm sonrası iyi siktim mi karıcığım denilesi zerre adamlık olmayan beşerdir.