fitness salonlarına göç eden hetero beylerin dal taşak merakı

fitness ve gym merkezlerinde gözlemlediğim ve "genelleme" içermeyen subjektif önermem.

salona kız arkadaşıyla sevgilisiynen el ele gelen en heterosundan yağız beyler nedense soyunma salonunda göz ucuyla etraftaki hemcinslerini yercesine bakış hapsine alıyor. tabi "bunların alayı gizli gay yaff" diyemeyiz ancak içlerinde dizginlenemeyen bir erkek arzusunun hapsedildiğine dair güçlü kanıtlar biriktiriyorum. üzerindeki t-şörtü çıkarmam için benden yardım isteyen ve kalça sıkılığını test etmem için dokanmamı öneren beylerse bir başka başlık mevzuu. şimdilik elimde yazılı delil olmadığı için ortaya şakkadanak "genelleme doğrulandı argümanı" sunamasam da ortamda erkek kesen hatta gözleriyle yiyen beyleri, dışarda da böyle harvurup harman savuran bakışlarla bekliyoruz, eh olan var olmayan var bize de bir şeyler düşer belki hesaaaağbı.
her erkek biraz eşcinseldir neticede .
özellikle gençliğinin son demlerini yaşayan amca adayı erkeklerin
duşa kabinine girdiklerinde kapıyı hafif aralık bırakmaları
veya,kurulanırken hafif erekte olmuş pipilerini sallamaları...
bedensel güzelliğin yarış halinde ilerlediği gym merkezlerinde; soyunma odasında soyunan erkeklerin birbirini dikizlemesini 'aa ne güzel vücudu var acaba hangi suplamenti kullandı' diye bakan düşünceli bakışların gay kafası ile yorumlanması hâli
ayy bizim salonda yok bunlar nerdeler. hangi salondalar, ben yanlış bi yere mi gidiyorum acaba? kimse bana bakmıyor ühühüü. ama ben bakıyorum hihihihi.