fuckbuddy nizin size aşık olması

oluyor; oldu mu da hiç hoş olmuyor.* hayatıma giren kişi sevgili olsun fuckbuddy olsun değerlidir dediğim için ve insanlar ciddi anlamda değer verilme konusunda aç oldukları için bu konuda sorun yaşamıyor değilim. değer verilme karşısında hislerinden emin olmayan fuckbuddy kişisi duygularını kontrol edemeyip bir çuval inciri berbat edebiliyor.
iki arada bir derede kalmanın başka bi ifadeyle yarraklara yan basmak deyiminin resmidir. ayol ne güzel dar zamanlarda iki cilveleşip "lan olum aramıon sormuon, merak ettim" sahte şefkatiyle eve buyur edilip halvet olunur ve doktorların tavsiye ettiği düzenli cinsel yaşam idame ediliyoken denyo kalkar kaşınızın - gözünüzün güzelliğinden bahsetmeye başlar ter dökeceğine. bu gibi durumlarda yedek külübesindeki başka yeteneklere şans vermek ve yedek külübesini genişletmek gerekir. elemana da kibarca bir bay bay!!!
iletişimin başında adının konulmamasının hüsran yüklü sonucu. siz fuckbuddy gözüyle bakıyorsunuz, ancak o kendi kendine gelin güvey olmalarda, veya tersi... sonuç bir tarafın diğeri tarafa bir dolu hakaretle görmek istemediğini belirtmesiyle son buluyor.
bana aşık olması yerine, grindr'ı 4. kez baştan dönmesi ve tecrübelerini benle paylaşması gerektiğine inandığım insan modeli.