gabile.com

  • /
  • 7
yahu yine bu siteyi kötülüyorsunuz. beğenmiyorsanız girmeyiniz
(bkz:böyle düşüyor mu acaba)
sanal takılma amacında olanlar ve yolunu kaybetmiş heteroları trollemek isteyenler için birebir site.
hala yaşıyor mu ? diye sorduran site
site içinde karşılaşılan cinsi bozuk kişiler yüzünden siteye bok atılması da çok şuursuzca bence. insan biraz da kendine bakmalı, ne aradığını düşünmeli ona göre davranmalıdır. yıllardır benim de profilim bulunan sitede burada anlatılanların hiç biri başıma gelmemiştir. üstüne çok kaliteli insanlarla tanışıp birlikte olmuşluğum da vardır. lakin bunu gabile'ye mal edemem. adamın kalitesidir sonuçta. muhatap olmak istediğiniz kişiler için profilinizi tam olarak doldurmalı seçimlerinizi buna göre yapmalısınız. zaten muhatap olmak istemiyorsanız mesajlaşmassınız da, sonra böyle böyle oldu diye şikayet de etmemiş olursunuz.
partner bulmaktan çok, ortamı tanımak ve yalnız hissetmemek için ziyaret edilmişliği vardır çokça.
anıları olan, içimi hala kıpraştıran, ama artık kullanmadığım gay arkadaşlık şeysi. kahrolsun postmodern, yaşasın lümpen.
artık kullanmıyorum ama iyi elekten geçirirsen düzgün adamları buluyorsun. çok saçma sapan tipler de var; ama buluşmadan önce çok iyi tanımak lazım. 2 yıldır görüştüğüm adamı buradan bulmuştum ve gayet keyifli anlar yaşadık, yaşıyoruz. yani benim için iyi anılar barındıran sitedir.
yaşıyor mu bu site hala?
sloganı 'eşcinselliğin karanlık tarafı'dır.
evlilik (muhtemelen nikah) fotosunda damatlığın içinde poz verip, paintte gelini kesip siteye yükleyen abaza da gördüm ya gözüm açık gitmeyecek.
gizliyseniz, numaranızı kimseye vermek istemiyorsanız. bu site sizin için birebirdir zira o kadar götsalak vardır ki gizliden aramanızı kabul edip sesinizin tınısına hatta ve hatta nefes alışverişinizden etkilenip boşalacak tabi benim gibi dalga geçip eğlenmek isteyenler içinde güzel bir eğlence platformu haline dönüşebiliyor.
oldukça komplike bir yapiya sahip olan site.
istediğini bilmeyen, bildiğini isteyemeyen, ıstemeyi bilmeyen doludur.
üyelik almadan da direkt olarak chat sayfasına giriş yapılabilen, yani daha sonuç odaklı kullanılabilen, bir zamanların efsane platformu. o zamanlarda henüz cep telefonu uygulamalarına geçiş yapılmadığı için bir mesaj uğruna bizi, saatlerce bilgisayar başında bekleten bir illetti de kendisi. şu anda 25 yaş ve üzeri çoğu insanın 'ilk'i olarak adlandırabileceği oluşumdu. çok şey kattı bizlere. en azından örgütlenebilmek adına iyiydi, güzel bir basamaktı. gereksiz tipler de vardı belki de ama en azından ben hep zararsız, toy ve temiz insanlarla karşılaşmıştım. gabile vasıtasıyla tanıştığım ilk çocuğu yıllar sonra bana facebook arkadaş olarak önerdiğinde gurur duyarak incelemiştim çocuğun profilini. sanki çocukta emeğim varmış gibi gururla, göğsüm kabara kabara inceledim. herif büyümüş de, başarılı bir diş hekimi ve de aktivist oluvermiş. bir diğerini ise yıllar sonra hrant dink'i anmak için agos'un önüne toplanan insanların arasına karıştığımda görmüştüm. onu görmek yalnız olmadığımı hissettirmişti bana. benim için en özel yanı ise kendisi sayesinde tanıştığım ve 7 yıldır hayatımı paylaştığım, hala paylaşmaya devam ettiğim, beraber büyüdüğüm, çoğu zorluğu beraber aştığımız, öz benliğimizi birlikte bulduğumuz hayat arkadaşımı bana vermesiydi.
an itibariyle kapatılmıştır
an itibariyle kapatılmış olan sitedir
  • /
  • 7