galatasaray

b grubu

real madrid
juventus
galatasaray
kopenhag
şu sıralar kıl olduğum futbol kulübü. çok havalanmış olmaları iyi bir şey değil... *
bununda üstesinden gelecek olan güzide takım
store mağazalarında yüde otuz indirim başlamış olan takımdır.
fenerbahçe ye 6-0 yenildiği gün ailedeki tek galatasaraylı olan bendenizi yerle bir eden, sinirden ağlatan ve futboldan soğutan takımdır. hala sempatim var arada şampiyonlar ligi maçlarını takip ediyorum ama eski aşkım söndü malesef. ben bile o kadar üzülüp hırslanmışken ezeli rakibine 6-0 yenilen gevşek futbolcuları ne destekliycem lan.
türkiye'nin en büyük ve diğerlerine göre daha fazla başarıya sahip futbol takımı. tektir gerçektir! aşktır aşk!
bu seneki şampiyonlar ligi maçlarından sonra adı g4l4t4s4r4y olarak değiştirilmelidir.

galatasaray -- 6 * -- 0 * -- 1 * -- 5 * -- 4 * -- 19 * --(-15) * 1 *
bu sene ülkemizi şampiyonlar ligi c grubunda temsil edecek türk takım'ı... rakipleri benfica, atletico madrid ve atsana olmuştur. bir beşiktaşlı olarak ülke puanı için başarılar dilemekteyim.
uğruna ölünebilecek iki renk: sarı kırmızı!
divan kurulu fotoğrafıyla gündemde olan spor klübü. altındaki yorumlar ise tam bir olay.

https://twitter.com/webaslan/status/730375386459054081?lang=tr
konya'da oynanan turkcell super kupa final maçında beşiktaşı 4-1 mağlup ederek 10. süper kupayı kaldırmış taraftarı olduğum takımım (bkz: süper kupa)
göztepe’yi 1.0 yenerek 2017-2018 sezonunda süper liğ şampiyonu olmuştur. tebrikler! şampiyonluk sayısını 21 e çıkaran büyük takıma başarılar diliyorum
tüm taraftarlar voooaah diye bagırıp koşuyor deli danalar gibi allah akıl fikir versin...
yollar insan seli,cimbom kutlamanın nasıl yapılacağını gösterdi
spor kulübü olma iddiası güden ancak futboldan başka -ki o da meçhul- hiçbir dala bütçe ayırmayıp onlarca cevheri yok eden söndüren, oyuncusunu tüm emeklerine rağmen takımı hezimetle kaybettirerek ağlatan kulübümsü oluşum.
hele ki kadın voleybolunda tam bir fecaatla karşı karşıyayız. ellerinde milli takım kadrosuna bile çıkan ilkin aydın gibi bir aslan varken kızın yanına yöresine adam akıllı bir transfer koymadıkları için kızın tüm emekleri heba oluyor. yahu koskoca takımda tek sayı alan ilkin olabilir mi, sakatlanmaması bile mucize. manşet karşılıyor hücuma çıkıyor yetmiyor yetmiyor çünkü takım çöp, kulüp çöp. sultanlar liginde küme düşmek üzereler.
voleybol ülkesiyiz lafı tevekkeli değil, gerçekten de daha ilkokuldan öğrenciler beden derslerinde gözlemlenip boyu ve tavrı uygun olanlar voleybol bünyesine katılıyor. ülkece sporda iyi olabildiğimiz tek şey altyapı oluşturmak. ancak böyle büyük takımlar bile elindekini koruyamıyorsa bizden bir halt olmaz.

an itibarıyla kopenhag’la kader maçı oynayan takım. peki bu kopenhag taraftarı neden kefen giyip gelmiş amk tribünler bembeyaz
  • /
  • 2