geç boşalmak

sürekli yaşadığım hadise. erken boşalmanın aksine sürtünmeden ateş çıkabilir.
sakin geç gelme erken gelll
partnerden partnere değişiklik göstermektedir.
bazen sabahı sabah edersiniz bazende bi bakmışsınız olduda bitti maşallah.
geç olsun güç olmasın
kimse çıksın dışarı! olayın püf noktalarını öğrenmek istiyoruz!
çük inata binmemişse sorun yoktur. ama binmiş ise insanın ikinci posta hevesini tümden kaçırır. en iyisi ara vermek ve biraz dinlendikten sonra devam etmektir.
seks öncesi biriyle seks yapmak ya da masturbasyon yapmak kaynaklı olabilir. ya da partneriniz sizi ateşleyememiş olabilir. her zaman için övünç kaynağı olmayabilir.
hiç boşalamamaktan iyi olan hadise.
kişinin seks esnasında beklenen ortalama süreden daha fazla sürede orgazma ulaşması ve boşalmasıdır. bu durum kişinin kontrolünde olduğu zaman partneri ve kendi için sevişme süresinin uzaması anlamında keyifli olabilmektedir. kontrol dışı geç boşalma ise partnerinizi çoğu zaman oral ya da anal seks yapmaktan yorgun bırakacağı için pek istenmeyen bir durumdur.
55 dk.- non-stop.

fazlası kasar.
sanıldığı gibi "oh, vauv, muazzam" bi olgu değildir. sinir bozar, gerer, yorar, konsantrasyon zaten bir süre sonra hak getire. erken boşalmaktan çok daha rezil bir durumdur. pelvic taban kaslarının güçlendirilmesiyle bir raddeye kadar kontrolü sağlanabiliyor, yine de "kalmadıysa heves, neye yarar nefes" diye bir olay da var, yok değil.

ayrıca (bkz: belki gelmem gelemem beş dakika bekle git)
pasif durumdayken zevk alınıyorsa, partnerin geç boşalması çok iyi bir şeydir. hatta, daha da geç boşalması için dua bile edilebilir. lâkin, zevk alınmıyorsa, tam bir işkencedir ve erken boşalması için dua edilir. tamamen duruma göre zevk alınabilecek veya işkenceye dönebilecek bir durumdur. aktif olan taraf içinse, geç boşalmanın daha da uzaması çoğu zaman işkenceye döner.
erken boşalmak nasıl bir rahatsızlık türüyse geç boşalmada ayrı bir rahatsızlık türüdür. hem sizi hem de partnerinizi yorabilir. kırk dakikayı geçen durumlarla karşılaşıyosanız bir üroloğa görünmenizde fayda var efendim.
erkeklerdeki cinsel bozukluk hastalıklarının en yaygın 3. sorunudur. ilki sertleşme olamaması, ikincisi erken boşalma. kullanılan ilaçlar, içki, stres, özgüvensizlik, mental problemler gibi şeyler sebep olmaktadır buna. istersen 5 6 saat zevk patlamasıyla seviş delir, ama asla boşalama. bunun üstüne daha bi baskı, belki biraz zorlama ile birlikte "hiç" boşalamama durumuna dönebilir. hatta bir bakmışsın karşındaki 3 4 defa boşalmış, siz halen sıfır elde var sıfır. depresyona sürüklenirsiniz, çıkamazsınız, asla da tedavi olamazsınız. böyle bir illet işte. arada eşcinselliğinizi bile sorgulatabilir.
bunu yaşayanları kollarım açık bir şekilde bekliyorum. beraber mutlu olalım, saatlerce yorulmadan sevişelim.
sevişirken kurutabilir, mastürbasyon yaparken ele kramp girdirebilir.
  • /
  • 2