gece acıkması

aradım bir kaç başlık lakin bulamadım.
acıktım, kokoreç olsa da yesem.

(bkz: bir yeri şişti )


edit: gece aç yatmak özellikle diyabeti (şeker hastalığı) olan bireyler için sakıncalıdır. gece boyunca düşen kan şekeri sağlık açısından tehlikeli olabilir. aynı zamanda aç bir şekilde uyumaya çalışmanın herkes için rahatsız edici ve zor bir durum olması, bu duruma karşı önlem alınması gerektiğinin belirtisidir.
sonuçları zararlıdır.
insan vücudu, alışkanlıklarının çocuğudur.
her acıktığında doyurursanız, izleyen günlerde de aynı saatlerde aynı tepkiyi verecektir...
bol su içerek ve meyve yiyerek geçiştirmeye çalışın...
birkaç haftalık bir süre sonra pes edip vazgeçiyor vücut...

(bkz: beden terbiyesi)
yattığın odada bir tepsi su böreği ile kapalı kaldıysan çok daha etkili olandır.
istediği kadar zararlı olsun keyfi çok başka. gece olsa yatsam da acıkıp birşeyler yesem diye düşündüğüm zamanlar olmuştur. çok sıkılmışım demek. lazanya olsa da yesem şimdi.
yemek yemeyi çok seven bir insan olarak her gece diyemesem de çoğu gece acıkır ve karnımı doyururum. dayanamam açlığa . lakin olası zararlarından çok korkuyorum.
hayatta da yapmam yani gece atıştırması da neymiş. uyuyamazsın bir kere sindirmeden. hem sindirim sistemi de yavaş çalışır geceleri. ondan sonra gelsin kilolar. fit kalmak isteyen bünyelere tavsiyemdir gece yemek yemeyin. haa ayda yılda bir kere olur. ama o kadar. her gece her gece olmaz canım. alkol de almayın zararlı bak o da. tüm kötülüklerin anası alkol babası balkol... ıyyy iğrençim bugün.
yarım ekmek arası sucuklu yumurta yemeden geçmeyen insani durum...
ayol tamamen kalori!yapmayın yaptırmayın! kamu spotu
genelde sabah kalkınca çok güzel kahvaltı yapıcam, her şeyi yiyeceğim diyerek geçiştirdiğim olaydır. ancak gelin görün ki sabahları da genelde kahvaltı yapmadan geçer.
sonsuz bir açlığın içine düşme durumudur.