gelecekteki sevgiliye not

ey gelecekteki sevgili!
onu yap, bunu yapma, soyle ol, boyle olma vesaire demeyecegim sana. hayatima bir heyecan getireceksen basimin ustunde hazirdir yerin; klise ve aptal sorunlarla harcayacaksak vaktimizi, siktirin gidin derim.
sevgiler.
bir koltuk almalıyız ikimizin birbirimize doğru ayaklarımızı uzatıp kitap okuyabileceğimiz büyüklükte, iki tarafına yer aplikleri olmalı, kitap okurken sıkılmamalısın, gözlerimi kapatıp uyuduğumda bana yatağa gidelim dememelisin üzerime ince bir battaniye örtüp gidebilirsin ya da benim seni uyurken uykuya daldığım gibi sende uykunu yerde, dizlerinin ağrımasını önemsemeden koltuğun yanına kollarını koyup uyuyabilirsin. benden önce uyanırsan bir bardak kahvemi hazırlayabilirsin, ben senden önce uyanırsam yataktan kalkamam, seni izlemekten kendimi alamam çünkü sen isteme. ölümü bekleme sıkılırsan git. hiçbir şey sonsuz değil bunu aklının bir köşesine yaz. öpüşmenin zamanı yeri yoktur birde.
lütfen tam ilişkiye adapte olduğum ve bağlanmaya başladığım sürede "sen mükemmel bir adamsın. sorun sende değil bende. sevme özürlüyüm ben." tarzında şeyler söyleyip afedersin* gibi ortada bırakıp gitme. sonrasında toparlanmam cidden zor oluyor ve bunların yüzünden ilişkiler olan inancım azalıyor.

duygusal bi adamım ben ama şizofreni değilim. duygusal olmak kötü birşey değil ve her biten ilişkiden sonra saplantılı bir adama dönüşüp ardından koşacağımı sanıyorsan baştan söylemekte fayda var giden gider benim için arkama çok nadir bakarım.* eski sevgililerimle arkadaş kalmayı becerebiliyorum saplantılı değilim.

bu iki maddeyi iyice anlayabilmişsen. hoşgeldin...
sırf senin için iki kişilik bisiklet alicam. adadakilere çok özenmiştim. bence sen de seveceksin. hem şey, acaba rica etsem bana çocukluğunla gelir misin? çünkü ben hep çocuk kaldım. hem ben utanınca, heyecanlanınca ya da kızınca kızarırım. uzun lafın kısası saklayamam duygularımı. bu yüzden samimiyetimi de suistimal etmeyeceğini biliyorum. yoksa küserim, söyleyemem. bide şey, sana beni sevip sevmediğini soramam. ama seni seversem bunu söylemekten hiç çekinmem. bu yüzden aklına geldikçe beni sevdiğini belirteceğinden de adım gibi eminim. ne kadar vaktimiz olacağı belli değil o yüzden hep beraber uyuyalım. mmm... sey... bide öptüm... *
sevişirken gözlerimin içine bak gözümü kapatacaksam anlamı ne geçer ayna karşısında sevişirim, yaptığım her işte beni destekle yanlış yaptığımda kenara çek azarla ki bir daha yapmayayım, sonra açıksözlü ol ne olursa olsun, bir de ellerim ve ayaklarım çok çabuk üşür kaşık pozisyonunda uyursak onları ısıtmayı görevin bil.

sen hiç merak etme ben seni üzmem , kek fanusunundan da browniyi eksik etmem..
nolur beni peşinde koştur. öbür türlü anında sıkılıyorum, sana yazık oluyor. olur, olabilir, olacak.
uyurken horlarım çünkü ben bir ayıyım ona göre gel geleceksen
yazmaya girişmek o gelecekteki sevgiliyle işlerin ciddiye bindirilmesini hızlandırabilir. bilinmeyen ya da varolmayan birine bazı anlamlar yüklenmesine sebep olabilir.

tanık olduğum versiyonunda da blogunda gelecek sevgilisine yazdığı notu gördüğüm arkadaşım bir kaç ay sonra tanıştığı adamla bir kaç ay içinde evlenme kararı almış ve akabinde evlenmiştir.
söz vermeyeceksin..!
ardında duracak cesaretin yoksa..emeklemeyi öğrenmeden koşmaya çalışmayacaksın...
ve ağlatmayacaksın, güldürmeyi öğrenmeden...
ardına bıraktıkların olacak,dönüp baktığında pişman olmayacaksın. pişman olacak adımlar atmayacaksın...
ya uyanmayı bileceksin rüyadan, ya da yaşayacaksın doğru dürüst..
kısacası ''adam gibi'' yaşayacak, ''adam gibi''yaşatacaksın hayatı.
aldatıcaksan yada terk ediceksen gelme.
beynin ve kalbin arasında idman yaparak gel. dengesiz olma
acele etme daha onumuzde uzun yillar olacak.
kitap ve cayi seversen, her sey konusulabilir.
herkesin hayatinda bazi oncelikler, sorumluluklar var. anlayisli ol

mutlulugun tek yolu elindekiyle yetinmektir, aksi hep yikik dokuk duygular birakir elde. yetin, yetinelim.

bi sozluk yazarinin dedigi gibi "because you?re young, sharp as a knife"

ve unlu, samimi bi yazar da soyle der
"... and we are in bed. together. laughing. and we dont care about anything"

sevileceksin, hayattan sevilmeye dair bir suru alacagin varmis gibi...
gelirken çikolata alırmısın? **
uzun bir süre hatta hiç, sen gelme lan ayu demek istediğim sevgilidir. amin
seni şuankinden daha çok sevmek istiyorum... ve seni yirimmmmm *
birazdan pompaya gidecem, seni seviyorum, umarım aç değilsindir muahhhh balım
  • /
  • 4