gelecekteki sevgiliye not

yeni ilişkiye şimdiden hazır olmak için kapıya asılabilecek nottur.
misal:

sevgilim, olur da gelecek olursan rüzgara fısılda adım seslerini, ürküp de gözlerimi yummayayım. ve iki menengiç kahvesi de ısmarlarız. hatta nargile de ararız. ve sen geldiğinde kalbim küt küt atıp duracak ne kahvesi ne nargilesi... gözlerimi kapatırsam ikaz et beni ne olur.

(bkz: doğmamış çocuğa mektup)
mantıyı sarımsaklı yerim!
salatada-köftede soğan severim!
iyi yemek yapmasını bilmelisin çünkü ben az biliyorum!
kıskanç olma, basar giderim!
kitap oku, kitap sev!
-nolur su 10 yıldır bütün erkeklere acıkladıgım şeyleri yeniden açıklatma gözünü sevdiğim!
azıcık kıymet bil ya hu...
sevgili gelecekti sevgilim 1. eger özgürlügümü asaletimi deli olan yüregimi kısakanacaksan
2.ruh halin bir önceki gibi bozuksa
3.dansoz gibi kıvıracaksan her seyi
4. kariyerle karekteri karıstıracak kadar zavalli bir insansan
5. gecmiste sana yapılanlarin intakimini benden alacaksan ...... git uzay boslugunda kaybol ha bunlari yapmayacaksan gel bu can feda sana simdilik bunlar aklıma geliyor
- '' gördüğün gibi kimse yoğurdum ekşi demiyor, sen de burnundan kıl aldırmazsan nasıl anlaşacağız '' .
"kalbinle sev yeter, gözlerin etkilesin beni bakışlarımı ara sıra senden kaçırayım içimi gör isterim ne kadar basit olduğumu, aramızdakiler karmaşık olmamalı , mesafeleri büyütmeyelim, biliyorum işin var ama bana mesaj yazmaktan çekinme, canın sıkıldığında yada konuşacak birilerini aradığında ilk bana gelmeni isterim dert ortağın yap beni, sen bana bende sana ait olayım gel bul beni."
kaç kaç kaç kaç...topukları vurdura vurdura, yardırarak uzaklaş...kime hayrım olmuş ki sana olsun.
öyle bir zamanda gel ki
gitmek mümkün olmasın

* * * *
amına koyum elin ayağın dursun sağa sola bakıp dellendirme
duygu patlamaların, aşırı değişken morallerin dünyasına hoşgeldin öküz. hiç öyle sevgi sözcükleri bekleme çünkü onlara gerek kalmayacak sevgimi anlaman için gerizekalı. bu acemi, salak, tecrübesiz çocuğu parmağında bile oynatabilirsin. her boku yapabilirsin bu çocuğa, üzülmesine dayanabilirsen. ya da bence sen hiç başlama, bu çocuk hiçbir boku kaldıramaz çünkü. haydi öptüm eşek, bu çocuk karamsarlığını, umutsuzluğunu, kararsızlığını çözene kadar da gelme.
gelrkn iki ekmk br yoğrt al, öptm.
her şeyin başı sabır. diğer özellikler önemli değil, bu çocuğun ilk sevgilisi olacağından dolayı daha sabırlı olmalısın. yani öyle bir sevmeli, bağlanmalısın ki, bu sana yeterli olan sabrı verebilsin. nasıl davranacağını, neler yapabileceğini cidden bilemezsin. hayallerinde kurduğu o kadar çok sahne, olay, plan vardır ki, bu çocuğun hayatına girdiğin an yorulmayı da bilmelisin. her şeyin ortasında durduk yere ağlayabilir, mutluluktan ya da sebepsiz yere... ayrıca sarılmaya, ilgiye, alakaya o kadar açtır ki, bunları verebilsen bile asla yetmeyecektir ona. daha fazlasını isteyecektir her zaman. ayrıca ona sürpriz yapmana ya da heyecanlandırmana gerek yoktur. çünkü senin varlığın bile ona bütün her şeyi sağlamaktadır. yapabileceğin en küçük bir şey bile onun gözünde baya değerli olabilir. yani sana gereğinden fazla değeri verecektir, ondan şüphen olmasın. eğer uzun bir süre dayanabilirsen, emeklerinin, fedakarlıklarının karşılığını fazlasıyla alacağını temenni ederim. ayrıca gelirken karpuz getir, lazım.

ayrıca biraz acele et, sabrım tükeniyor doğrusu.
sevgilim;

dışım kocaman bir adam ama, içim küçücük bir çocuk. inan içimde büyümemiş bir çocuk var. savunmasızım. bazen kendimi nasıl koruyacağımı bilmiyorum. masallar oku bana; geceleyin, gördüğüm o çirkinlikleri unutturacak gülümsemen ile, sesinle can bulan kelimelerle birlikte uyuyayım. sana söz, hemen büyüyeceğim, şımarıklık yapıp seni üzmeyeceğim.
aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor ama sıra size de gelecekse hazır olun.
  • /
  • 4