gerçek hesabından fake gay hesaplara mesaj atan gay

doğrusu facebook'ta fake bir eşcinsel hesabına gerçek hesabından mesaj atan gay olacaktı. hele bu kişinin profilinde eşinin ve çocuklarının resmi varsa tadından yenmez.
"bir çay içelim mi" der.
"dersin ki olmaz, eşin var." eşi de kapalı üstelik. gördüm, çok hanım.
"bir şey olmaz."
"olmaz." dersin son defa. kestirip attığını sanırsın ancak adam gene ısrar eder.
"aşkım .s"
sen adamın profilini inceleyip vay anasını bu dünya'da nasıl insanlar varmış derken 17, 18, 25, 30'lu yaşlarında daha nice evli veya sevgilisi olan adam mesaj atmıştır. hele 17 yaşında bir ergen var, kız arkadaşına duvarında yazmış oldukları kırdı geçirdi.
"bu dünyadaki yerimi bilmem ama
- öbür dünyadaki cennetimsin be sevdiğim "
çok sıkıntı yaratılmaması gereken olay. adam en azından evli olduğunu gizlemiyor, gayet dürüst, doğal. fake hesapların ardına da gizlenmemiş üstelik. birde göbekli falansa ben kaçırmazdım bu adamı.
dürüstlük mü ve saflık mı tanımı konusunda insanı zorlayan değerlendirme sürecini başlatan eylemdir. devamını getirebileni tebrik ederim.
nadir bulunsa da açık eşcinsel en zahmetsizi aslında herşey meydanda beğenirsen cevap yazarsın beğenmezsen görmezden gelirsin çok ısrar ederse de engellersin olur biter.
gerçek hesabımla sözlüklere üye olup afişe ediyorum kendimi, mesaj da atmış olsam şaşırmazdınız değil mi dostlar!
(bkz: aile hesabı) ladklsadklsakdlsakdşlsakdşlsakdsa
profil resminin kamyon koltuğunda, elinde sepetle ağaçtan meyve toplayan ya da sanayide çekilmiş bir amca olması çok muhtemel.