ben bilirimci human

Durum: 41 - 0 - 0 - 0 - 18.08.2014 14:06

Puan: 562 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 3

kamu kerhaneleri

devlet kontrolünde ve gözetiminde sex hizmeti verilen kurumlardır ki hala giden insan bulunuyor olmasına şaşırdığım işletmelerdir.

pazartesi sabahı

adının sendromla kirletildiği tek gün. diğer geçen 24 saatlerden hiç bir farkı yok kanımca.

club 17

gaziosmanpaşa gençliğinin yoğunluğunun yüksek olduğu, deneyimli abilerinin yönlendirmeleri ile para karşılığı sex hizmeti veren ve neyi neden yaptığının farkında olmadan sadece para odaklı orada bulunan kendilerini asla ve asla eşcinsel olarak tanımlamayan güruhun mekanıdır ki, evlenmek için ve çeyizlerini toparlamak için o bara takıldığını ifade eden bir geç bile tanımıştım vakti zamanında.

fortçuluk

özellikle kalabalık otobüs hatları ve metrobüsün en yoğun olduğu saatlerini hesaplayarak macera arayan manyakların genel tanımıdır.

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

ilk okulun ilk günü yanımda oturan yavuz isimlli çocuğunun omzuna dokunduğum an kızaran alev alev yanan kulaklarım, mideme giren ağrılar ve kıpkırmızı olan yüzüm ile ilk tanıştığım zamandır kendimi bilmem. sonrasında uzun süren bir sorgulama ve içe kapanma dönemlerinden sonra lise sonda lambda istanbul'un insan hakları derneğinde yaptığı toplantılara katılmaya başlayarak kendimi tecsilledim.

ayı sözlük yazarlarının hayat fonunda çalan şarkılar

bu aralar nazan-tarkan hadi o zaman çalıyor bende. uyandırma melodisi olarakta o var, çalan zil sesi yapmak konusunda da kendimle mücadele ediyorum.

limbo consept

fakirliğine bakmadan çocuk yapan insan

rızıskını allah verir, çocuk bu düşe kalka büyür, çocuk bereketi ile gelir... ve daha bir çok üreme teşfik edici kelamlar ve yerleşmiş üreme kültürümüzün bir sonucudur. bazı anne babalar ki anne baba biyolojik olarak doğru olabilir ama gerçek anlamda doğru değil diye düşünüyorum; sırf yaşlandıkları zaman elden ayaktan düştükleri zaman kendilerine bakacak birileri olsun diye çocuk dünyaya getiriyorlar.

bir erkek bir kadına neden vurur

beyni ile sorgulama ve düşünme kabiliyetini geliştiremediğinden,bulunduğu çağda hala vahşi yaşam koşullarında bulunan yapısının iç güdüsel olarak ortaya çıkardığı erkliğini ispat çabasının sonucu olarak vurma eylemini gururla yerine getirir... kendini büyürken ailesinden böyle görümüştür ve böyle yetiştirilmiştir. tek suçlu bu eğilimde olan değil bu eğilimin inşasına katkı sağlamış olan ailelerdirde.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

klibinde minnacıcık bile gökkuşağı kırıntısı barındırmayan ama lambda istanbul'un pride yürüyüşü için ürettiği sloganı çorlayan hadise' den nerdesin aşkım dinliyorum. ( albüm filan almış değilim radyodan )

ayı sözlük yazarlarının evcil hayvanları

uzun süre arka sol ayağında ki kırık nedeniyle platinle yaşamak zorunda kalan ve platin çıktıktan sonra aldığı kiloları geri veremeyen kızımız 6,5 kiloluk irma. kadın ayı olur kendisi :)

feminen aktif

aktif oral p diye kendini tanımlayan biseksüel ve gey arkadaşların olmasına şaşırmadığım gibi feminen olup aktif olduklarınada şaşırmadığım durumdur.

kalıplaşmış yalanlar

"ayyy beni çok mutlu ettin muhakkak görüşelim" üzerine siz aramadığınız sürece asla sizi hatırlamayacak insanların gösterişsel samimiyet cümlesidir kendisi ve sıklıkla duyduğunuz kalıplaşmış yalanlardandır.

limbo consept

türkiye'de resmi olarak açılan ilk lgbti mağazadır. bir çok gay bar, gay cafe vb. benzeri yerler ticari isimlerinde lgbti ile ilgili herhangi bir tanım kullanmamıştır. alış veriş yaptığınız da aldığınız yazar kasa fişinde limbo consept lgbti shop yazacak kadar cesur girişimcilerinin olduğu ilk resmi mağazadır. ben ilk alış veriş fişimi saklıyorum. yıllar sonra çok değerli olacak.

tek yön

"bir bira bu kadar olur mu yahu resmen soyuyorlar insanı" diye bir çok insanın eleştirdiği ama bütün bu eleştiriyi üretenlerin her hafta sonu hınca hınç orayı doldurduğu ve tüm dünya gay rehberlerinde de ismi geçen ülkemizde ki en büyük gay bardır.

okan bayülgen'in hormonlu domates ödülüne tepki göstermesi

lgbti meselesini ana akım medya da gerek program gerek yorumları ile görünür kılan bir insan olduğunda çoğumuz hem fikiriz. almış olduğu hormonlı domates ödül tepkisinin nedenini ben şöyle anlıyorum. "aslında hiç umrumda değildiniz, bunun anormal bişiy olduğunu düşünüyorum ama bir yandanda konunun iyi bir reyting malzemesi olduğunu bildiğim için bol bol size bir çok kapı açmak zorunda kaldım" fikri ve hissiyatında olduğunu ispatlayan yorumları vardır. hali ile aldığı domates ile gerçek düşüncesinin açığa çıktığını anlamamız üzerine az biraz sinir yapmış. hayatta ki gerçekleri reyting malzemesi olur mu olmaz mı diye değerlendirebilen bencil bir programcıdır.

yankı bayramoğlu

ana akım medyanında haber yaptığı birçok gazete ve internet sitesi gazetelerinde sıklıkla bahsedilmesiyle yeni bir alan açmış olan but trans güzellik yarışmasının birincisidir. yarışma ilkkez sadece lgbti komininin dışına çıkarakta tüm türkiye'nin haberdar olduğu bir konuma gelmiştir. seneye daha büyük bir organizasyonla tacını devretmesi gerektiğini düşünüyorum. belki ciddi firmalardan ciddi sponsorluklar bile bulunacak ve büyük bir yarışmanın ilk güzeli olarak akıllarda kalacak bu arkadaşımız.

seyhan arman

yetenekli bir oyuncu, sivri dilli,esprili, bütün söylemlerinde samimi, dürüst, doğru söyleyenin dokuz köyden kovulamayacağının yegane ispatı harika bir kadın. girdiği alanda ya da görev aldığı herhangi bir görevde tüm dünyanın merkezi o alan ya da o görevmiş bilinci ile çok profesyonel işler yapan harika bir insan, sanatçı ve dosttur. bu dünya ya kattıkları, lgbti alanında, hiv/aids alanında temsiliyet konusunda harekete vermiş olduğu katkı muazzam.

türk geylerindeki yabancı erkek zaafı

türkiye de içsel barışma sürecini tamamlamamış gaylerin, ben sadece aktifim, öpüşmem sevişmem ön şartlarından dolayı yabancı hayranı bu kitle oluşmuştur.

gabile.com

sistemde online olanların sayısının yüzbinler olarak görüldüğü anların olduğu sitedir ki planet romeo tüm dünya da o kadar online görülmemiştir, kendini şişiren bir site.
  • /
  • 3
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 41

fakirliğine bakmadan çocuk yapan insan

rızıskını allah verir, çocuk bu düşe kalka büyür, çocuk bereketi ile gelir... ve daha bir çok üreme teşfik edici kelamlar ve yerleşmiş üreme kültürümüzün bir sonucudur. bazı anne babalar ki anne baba biyolojik olarak doğru olabilir ama gerçek anlamda doğru değil diye düşünüyorum; sırf yaşlandıkları zaman elden ayaktan düştükleri zaman kendilerine bakacak birileri olsun diye çocuk dünyaya getiriyorlar.

uykumu alamayınca işte sıçıyorum

gerçek anlamından ziyade bir şeyin kötü gittiğini ifade etmek için kullanılan, kendisi gayet doğal olan ama isimlendirildiğinde "ığğ" denilen durumdur. örn: sınavda yan tarafındakine fısıltıyla "sıçıyorum"... yada "benim sıçmam lazım" denildiğinde ayyy ne kaba herif denilmesi gibi.

full aktif gay'ın kendinden büyük penisli pasif gay kompleksi

hayatta bir çok şeyi büyüklük ve küçüklük üzerine değerlendiren insanların vahim hallerinden biridir. büyük ev, büyük araba vb...

beni soran olursa

ilişkisinin 5. yılında ve hala onunla aynı evde yaşlanmaya isteği azalmamış olan geylerden birisi dersiniz.

gay pride

kendi şahsi tarihimde de o zamanlarki adı lambda istanbul sivil toplum girişimi olan şimdiki lambda istanbul lgbtti derneği'nden 25 30 kişi korka çekine sıkıla ama dimdik yürüdüğümüz o ilk onurlu yürüyüşün geçte olsa kendi ülkemde de vücut bulduğunu hatırlatan "susma haykır eşcinseller vardır" diye haykırarak yürünülesi gündür.

16 yaşındaki full aktif ergen

18 yaşında biseksüelim deyip, 20 li yaşlarda gayim, 25 dan sonra a ağırlılı p yim ve 30 dan sonra ap yim demeye alışmaya başlayan seksüel özdeşiminde bol kaos ve fırtınalar kopan genç kitle üyesidir.
Henüz takip eden biri yok.