fortçuluk

toplu taşıma araçlarında son yıllarda sık sık rastlayabileceğiniz taciz yöntemi. hoşlanılan tipin arkasına geçip, yaklaşıp koklamak, dalgayı sürtmek, koluna kalçasına dokunmak gibi faaliyetleri içerir. yeni nesil fortçuluk çalışmalarında popoyu hoş olan adamın orasına burasına sürtmeye çalışanlara da rastlanmaktadır.
sadece ford marka arabaları seven kişiler diye bilirdim . ama hiçde öyle değilmiş. ne sapıklar varmış yahuu.
cartman üstad tarafından fortçuluk san'atının incelikleri üzerine kitabı yazılmıştır. her nesle okutulmalıdır.*
fordus magandus türü hayvanların yapmış olduğu aktivitedir. kalabalık minibüsleri kendilerine yaşam alanı seçen fordus magandus her haliyle insana benzerler. avına yaklaşmak için yaşlı teyzelere yer verir, insani görünümlerini korurlar. "insandan daha insan olabilme" kamuflajları vardır.(bkz:http://www.vidivodo.com/video/bkm-fordus-magandus/204395 )
özellikle kalabalık otobüs hatları ve metrobüsün en yoğun olduğu saatlerini hesaplayarak macera arayan manyakların genel tanımıdır.
bayan veya erkek fark etmiyor artık fordus magandus'lara.
bugün otobüste masum masum otururken başıma geldi gibi bir şey oldu ama fortçu ben de olabilirim, bilemedim. :(
orta yaşlardaki bir adet abimiz otobüsün sıkışıklığıyla bana iyice yaklaştı. artık bacakları dizlerime sürtmeye başlayınca da bende bir şeyler oldu afedersiniz. hoşuma gitti :(
yüzümün 30 cm ilerisinde bir pipi ve dizlerime sürtünen iki adet uyluk kası beni gerçekten fena yaptı afedersiniz. dayanamadım ve kalkarken sıkışıklıktan faydalanıp adamın pipisini elimin tersiyle "fijuyitttt" diye yaladım. hiç bozuntuya vermeyen abimiz geri çekilme gereği bile duymadı.
şimdi dibime giren o, ama pipiyi elleyen benim. eşcinsel olan da ben olduğuma göre sanırım buradaki fortçu ben oluyorum.:( ama o kadar yanıma gelmeseydi canım pipisini ellemek istemeyecekti. ayrıca o da gizli eşcinsel ya da full aktif ya da sikici ya da başka bir bok olabilirdi yani. sizin de ne boklar yediğinizi biliyoruz sözlük yazarları hiç öyle yan yan bakmayın.
ben kalkınca pipisini ellememe rağmen "inecek misin kardeş" derkenki ses tonundaki o babacanlık, o şevkat de o kadar davetkardı ki "ne münasebet abicim gel sik buyur," dememek için kendimi zor tuttum.

ulen 2 saniyelik olaydan suç ve ceza sorgulaması çıkardım resmen. neyse, sonuç olarak sanırım hayatımda ilk defa birinin pipisini elleyerek fortçu oldum ve bundan memnun kaldım. seni unutmayacağım orta yaşlı davetkar şevkatli koca pipili kaslı bacaklı kirli sakallı erkek.

erkek hakları(!) savunucalarının lincine de razıyım. dalın amq! :(