limbo consept

türkiye'nin ilk ve tek lgbti mağazası. istiklal caddesinde bir pasajda.

çok güzel bir kolye almıştım oradan. 5 tl de borcum var.
kuruluş amacı ve kendilerini tanımlamaları takdir edilecek lgbt'ler için açılmış bir mağaza. web sitesi de hoş. tasarımları ve düşüncelerini incelemek için uğramalısınız.

http://limboconsept.com/

adres : istiklal caddesi aznavur pasajı alt çarşı no:11 beyoğlu / istanbul

telefon: 0212 243 45 99

email: limbo@limboconsept.com
ne arada, ne arafta renklerimiz her tarafta! limbo consept gökkuşağı renklerinin özgür olduğu mağazası ile istiklal cad. aznavur pasajı alt kat 11 numara, beyoğlu'nda.

tel: 0212 243 45 99
sitesinde minik minik bayraklar satıldığını gördüm, 2014 istanbul lgbt onur haftası ve gay pride öncesi bir uğramak şart oldu. 29 haziran 2014 istanbul onur yürüyüşünün gerçekleşeceği gün ücretsiz düdükler dağıtacağı haberini veren mağaza.
türkiyenin resmi olarak açılmış olan ilk lgbti mağazası. gelirlerinin bir kısmını hiv/aids, insan hakları ve lgbti alanlarında çalışan stk lara bağışlamak gibi güzel bir amaçları var.
anzavour pasajında değişik aksesuarlarıyla güzel bir konseptti var. hepinizi bekleriz.
bana bir ayı bayrağı gönderişler sağolsunlar. yürüyüşten önce ayı sözlük yazarlarıyla kalabalıkça ziyaret etmeyi düşünebileceğimiz mağaza. düdük alırız hem.
türkiye'de resmi olarak açılan ilk lgbti mağazadır. bir çok gay bar, gay cafe vb. benzeri yerler ticari isimlerinde lgbti ile ilgili herhangi bir tanım kullanmamıştır. alış veriş yaptığınız da aldığınız yazar kasa fişinde limbo consept lgbti shop yazacak kadar cesur girişimcilerinin olduğu ilk resmi mağazadır. ben ilk alış veriş fişimi saklıyorum. yıllar sonra çok değerli olacak.
ayı sözlük gay pride zirvesi 2014'nde yaklaşık 30 yazarla baskın yaptığımız lgbti mağazası. bizi gördüklerine çok sevindiler. bize gay pride'da öttüreceğimiz renkli düdüklerden hediye ettiler. rengarenk bir mağaza. anzavur pasajında alt katta sol köşede. uğramalısınız.
saçma olansa, ufacık bayrağı 15 liraya satıp, lambdada 5 katı büyüklüğündeki bayrağı ücretsiz temin etmek. bana mı öyle geliyor yoksa, sırf eşcinsel içerikli şeyler satıyorlar diyerekten insanları kazıklama hakkını elde ettiklerini falan mı sanıyorlar?
onur yürüyüşü öncesi sözlük yazarlarıyla birlikte uğradığımızda bizi neşeyle karşılayan ve bizlere düdük * hediye eden türkiye'nin ilk lgbt temalı mağazası.
ayı sözlük üç yaşında zirvesinde dağıtacağımız * üçüncü yaş zirvesi rozetlerini hazırlamışlar. bugün gidip alacağım kendilerinden. tasarım ve baskı işlemini kendilleri yaptılar ve bize sadece rozetleri ödemek kaldı. bu destekleri için teşekkkür ediyorum kendilerine.
homojen dergi fanzin 1. sayı'nın satışı konusunda bize destek verecek olan lgbti mağazası. seviliyorsun.
homojen dergi fanzin 1. sayı taksimdeki mağazalarından bugün itibariyle edinilebiliyor. aşağıdaki linkten online sipariş de verilebiliyor. destekleri için tekrar teşekkürler.

http://goo.gl/vGwHIy
rengarenk, bizim için ve bizden bir mağaza. eşe dosta hediye seçmekte zorlananlar muhakkak buraya bir uğrasın.
dükkana girdiğinizde sizi güleryüzü ile karşılayacak beyefendinin olduğu, sırf o dükkanı açıp homofobik pasajda ayakta kalan, o çok pahalı denilen ürünlerı yaptıracak yer arayıp bulan ve direnen, sahnede giyebileceğim 44 numara topuklu ayakkabıyı bulabileceğim tek yer. bunun dışında türkiye´de bulabildiğim aussiebum boxerları alabileceğim tek yer. bayrakları pahalı sattığı düşünülüp, trans mahkum ve hiv için yaptığı sosyal sorumluluk hareketlerinin görmezden gelindiği türkiye´nin tek lgbt dükkanı.
20 ye yakın lgbti bireyin tasarımlarının hiç bir kira ya da kar almadan satışlarını yapmalarına olanak veren, trans defilesinde kırmızı bir elbiseyi destek için satın alan, hapishanede bulunan transların el işlerini satıp paralarını onlara yollayan bir yer limbo consept.
istiklal caddesinde aznavur pasajında , renkli ürünler satan şirin mağaza.mutlaka ziyaret etmelisiniz
  • /
  • 2