gözlük takmak

ergen apaçilerin siyah cerceveli olanından cıkardıkları akım
lisede bende de colormatik vardı...rezildi...
her gün onlarca laser operasyon yaparak insanların miyop, hipermetrop vs kırma kusurunu düzelten, onlara "artık gözlük ya da lens kullanmak zorunda değilsiniz, gelin sizin de gözünüzü çizelim" diyen tüm göz doktorlarının kendileri için uygun gördüğü tedavidir. babacım madem bu operasyon bu kadar güvenli, sen neden kurtulmuyorsun o gözlüklerden?
uğraşmaktan bıktığım için lens taktıracak eylem.
numaralıysa eziyettir. kafadan düşer durmaz. %100 görüş sağlamaz çerçevelerden dolayı. güneş gözlüğüyse güzeldir. gözümü güneşten korumak için takıyorum diyenlerin nesli tükenmek üzeredir.
bende var numaralı gözlük aşırı rahat, söylemesi ayıp bin(yazıyla bin) küsür liralar bayıldım , şaka bi yana, ben gözlüğümden çok çok çok memnunum, bana yakışıyor ayrı bir hava katıyor , camları filtreli ekstra rahat , uv koruması zırtı pırtından dolayı tablet telefona bakarken uzun süre baksam dahi rahatsız etmiyor , güneştede ha keza öyle.

tabii bu biraz insanın alışmasına ve ne düşündüğüne bağlı ben birazda tarz olsun diye takıyorum . yoksa tabikii her ne olursa olsun insanın sağlıklı gözünün yerine hiçbir şey geçemez.

sevgiler, not: bu entry hava atmak için girilmemiştir.
nefret ediyorum gözlük takmaktan. gerekmedikçe takmıyorum.

#çarelazer
numaralısını takmayı çok sevdiğim aktivitedir. sürekli de kaybederim...