hande ataizi

mum kokulu kadınlarda iç çamaşırını tereyağından kıl çeker gibi seksi bir edayla çıkaran ancak magazincilerden kaçmak isterken aynı başarıyı tuvalet penceresinde gösteremeyen, sevda demirelin içindeki gerçek kadını/erkeği ortaya çıkaran ünlü.
cem davranın uydusu olduğu zamanlar en popüler yıllarıydı yanılmıyorsam. gerçi aynı şey cem davran için de söylenebilir. 90ların aranan ismi,kalçaları ve memeleriydi

(bkz: ruhospu)
hafta içi her gün tnt kanalında 14:30 - 18:00 arası izdivaç programını sunuyor. evet efendim bende izliyorum ama hande için değil orkestradaki adamlar süper.
gençken çok güzel kadındı be gerçi şimdi de çirkin sayılmaz ama o zamanlar daha güzeldi. hatta o zamanki güzelliğiyle çekilmiş, üst tarafı çıplak olan bir fotoğrafı çocukken-ergenken gittiğim mahalle berberinde asılıydı. adam hande ataizinin fotoğrafına bakıp bakıp iç geçiriyordu, bol bol seks içerikli konuşuyordu kadın hakkında. peki ben napıyordum? ruhsar izleyip cem davran boxerlı bir şekilde ekrana çıksa diye bekliyordum *
dün yapılan gay pride yürüyüşüne kocası ile el ele gelen, hoplayıp zıplayan, bayrak sallayan sanatçıdır. aaa bu o değil mi, diye bakarken bana göz kırpmayı da ihmal etmemiştir. kendisine selam çakıyorum. mum kokulu yarim benim.
bu kadın isterse dünya starı ya da türkiye'nin en güzel kadını olsun yine de estetikten yeni çıkmış haliyle tuvalet camında basılması ve sevdanın son vuruşu ile anılacaktır.