heteroseksüel erkeği eşcinsel ilişkiye ikna etmek

niyetleri varsa kendileri geliyor size, bizzat şahit oldum. sizin zorlamanızla olacak şey değil, kaldı ki etik değil
doğanın dengesini bozan durum.
adı üstünde, heteroseksüel.niye heteroseksüel bir erkek bir erkekle ilişki yaşasın ki.
yaşıyorsa zaten bisexuel olma ihtimali yüksektir.
yani zorlamayın böyle insanları çok günah bir şey.
kavramlar konusunda insanların aklının oldukça karışık olduğunu düşünüyorum. öncelikle cinsellik bir spektrumdur, kalıba girip içinde yıllarca yaşamanız ve şeklini almanız gereken bir yapı değildir. birkaç örnekle açıklık getirmek daha doğru olur.

eşcinsel olduğunu düşünen ve hemcinsiyle de deneyimleri olan bir erkek, bir kadınla cinsel bir birliktelik yaşasın. bu birliktelikte erekte olduğunu ve boşalabildiğini ele alalım. şimdi bu birey biseksüel mi? gay mi? sadece keşfetmek istediği için veya o an cinsel bir çekime kapıldığı için bu durumu yaşamış olabilir. veya yıllar sonra belirli tip kadınlara belirli koşullar altında cinsel bir çekim hissedebildiğini keşfetmiş olabilir. sizin kalkıp bu insana sen “biseksüelsin” deme lüksünüz yok. insanların “beyanını” kabul etmek zorundasınız, etiketleme hevesini lütfen kenara bırakın. ben eşcinselim diyorsa eşcinseldir, konu kapanır. öyle her istediğinize gender ve sexual orientation atayamazsınız.

bir başka problematik konu ise yeryüzünde sadece 3 cinsel yönelimin var olduğuna özellikle gay communitynin takıntılı bir şekilde inanması. bi-curious olabilir bir birey? heteroflexible olabilir? pansexual olabilir? . heteroseksüel bir erkek, bir erkekle sevişse dahil o insana sen busun deme hakkınız yok. bu kadar komplike bir konuyu gözlemlediğiniz birkaç anomali ile açıklama şansınız imkansızdır.

aslında gay veya biseksüel olup “heteroseksüel” kimliğinin altında kalmayı tercih eden, içselleştirilmiş homofobi veya çevre tarafından stigmatize edilme korkusu yaşayan insanlar yok mu? tabii ki var. bu apayrı bir konu ancak yine de insanlara cinsel kimlik veya gender atamak gibi bir hakkımız yok.
ikna? 2 bira az dans yüzlerin yaklaşması gözlerin hafif kapanmasına bakar . burada ikna etmiş olmuyorum zaten kendisi istiyor
kararsızlıklar içinde kıvranan tabulardan, toplumsal baskından dolayı normal düşünemeyen bir erkeği ikna etmek ile ona seks için yalvarmak aynı şey değil.
bu onu özgürleştirmektir, kutsal bir savaştır.
çoğu hetero erkek g noktalarını keşfedemeden, prostat orgazmı yaşamadan ölüp gidiyor. peki bunun suçlusu onlar mi? hayır tabi ki o değil sizin gibi düşünen bağnazlar.
benim iki dakikalık zevkim değil mesele onun zincirlerinden kurtulması. ne kadar basit düşünüyorsunuz ya! bir cinsel devrim neferi olarak kınıyorum sizi!
tabu bile olmayan olabiliritesi yüksek durum.
başıma her geldiğinde hep temkinli olduğum için ittiğim sonra da ulan keşke olsaydı diye vicdan azabı çektiğim konu
  • /
  • 2