heteroyu ayartan gay

"içi boş kalmış ya da silinmiş yetim başlık. böyle cascavlak durmasına içim elvermedi." diyecektim ki başlık doluvermiş.

konuya dönersek;
eşcinselleri ayartan taciz eden hatta böyle canavarca duygularla saplantı haline getiren tonla hetero varken; eşcinsellerin beğendiği heteroyu ayartmasını anormal karşılamak bana büyük bir çelişki olarak geliyor.

ortalama algıda heteroyu ayartan gay yollu oluyor ama geyleri ayartan hetero normal insan oluyor, hım oldu canım.

(bkz: ayy götüm )
(bkz: canım sen sakın gelme)
(bkz: sonra dedim ki bsg ya falan)
(bkz: aynen kezo aynen aq)
aslında bastırılmış ve gizli eşcinsel bireyi ayartan gay de diyebiliriz. bilimsel olarak eşcinsel oranı ortalama tüm toplumlarda yüzde on ise, nerede lo oglim bu yüzde on bu ülkede diyesi geloooor insanın, işte çoğunluk hetero kisvesi altında yaşam sürüp sıkıntılı yaşamlarında torun torba sahibi olsalarda macera sever bir eşcinselin kolaylıkla da tavlayabileceği insancıklardır bunlar. sonra da adı hetero ayartan eşcinsel olarak kalıyor (bkz: hetero kisvesi )

bahsi edilen hetero benim peltoşum ise (bkz: keşke ) dediğim başlık. *
bir gayin, gerçek bir heteroyu cinsel anlamda ayartması mümkün değildir.
cinsel yönelimler, öyle ayartmayla değişecek şeyler değildir. ayartmadan kastınız yıllarca süren bir yakınlaşma sonrası gelişen birşeyse, o bir ayartma değil, benzeşmedir nitekim...
ya ayartılanın bastırılmış eğilimleridir ortaya çıkan, ya da farklı bir senaryo vardır abartılan.
rahat olunuz...
ahaha hetero erkekler eşcinsel erkeklerle mi yatıyorlarmış. bu geyler az pislik değiller ha, hetero kadınlara da bu pislik geyler tecavüz ediyorlardır kesin. homofobiğin ilahısınız cidden.

(bkz: kafan çok güzelmiş kardeş güle güle kullan)
(bkz: biri siksin şunu)
kimse kimseyi zorla sikmiyorsa laf edilmesine gerek olmayan gaydir. ayrıca bir kadın beni nasıl ayartamazsa heteroseksüel bir erkeği de gay bir erkek ayartamaz. o yüzden ortada ayartılan bir hetero yoktur. biyoloji o kadar zor değil, penis kime kalkıp kalkmayacağını gayet iyi ayırt edebiliyor.
bu sözlükte * kendini kabullenmiş ve farkındalık sahibi lgbti bireyler ve hoşgörülü diğer yönelimli bireyler var başlık açılırken eminim ki gizli homofobik niyet yokmuştur. bu kadar alıngan olmaya gerek yok dattebayo.
bakışımızı genişletmemizi söyleyip "doğrusu bu, çat!" diyerek çelişkinin amına koyan entrylere sahip başlık.***
ahaha, bu kadar insan yanlış, bi sen doğrusun amk. az biraz kendinizi geliştirin sağa sola ders verir gibi davranacağınıza. kendinizi tanımadan başkarını tanımaya kalkmayın. açtığınız başlık seks manyaklığıyken (cidden hiç normal değil) çıkmaya çalışıyorsunuz da geyler sizi kuyuya çekiyor kafasını yaşıyorsunuz. peşin hüküm de değil ki bu, aklı yok fikri var durumunu açıkça yansıtıyor. tüm biz lgbtiler batağa saplanmışız da, siz de kenardan bizlere tüm elitliğinizle el sallıyorsunuz. ehehe


tanım: evli geyleri ayartan gey (bunların çoğu biseksüeldir), eşcinselliğini bastırmış geyleri ayartan gey veya gizli geyleri ayartan gey olarak düşünülürse eğer bu başlığı bir şekilde adam ederiz fakat bu haliyle tam bir fiyaskodur. geylerin kadın peşinde koşması eşdeğerinde bir algıya sebep oluyor.
konu ile ilgili bir de film vardır:
(bkz: l'homme que j'aime)
insanlar düzcinsel ve eşcinsel olarak ikiye ayrılmazlar. durum tamamen siyah beyaz değildir arada gri bölgeler de çoktur yani. bu durum kinsey skalasında açıklanmaktadır.
(kinsey skalası için şöyle alayım http://www.evrimagaci.org/fotograf/81/6980 )
başlıkta bahsedilen "hetero" bu gri alanlardan birine denk gelen, kendini kabullenememiş veya içindeki o noktaya dokunan kimse olmamış bir bireydir.
hetero erkeklerin her gey gördüklerinde beni ayartmaya mı çalışıyor algısına düşmesi sonucunda oluşan hayali gey türü.o kadar göt korkusu varsa kaşıntı da vardır zaten. ateş olmayan yerden duman çıkmaz.bastırmayı bırakıp korkularınızla yüzleşin.hem hetero ayartma hayaliyle yanıp tutuşan geyleri de avutmuş olursunuz.*