hoşlanılan arkadaşın aniden dudağınızdan öpmesi

dudak kamaşması yaratır ardından da dudak tutulması. cesaretlendirir, hemen o dudağa misli ile karşılık verilmelidir.

(bkz: biraz da şuralarıma)
' ah nerdee öyle arkadaş' ,dediğimiz arkadaştır.
sonrasında hiçbir şey olmamış gibi davranılan öpücük. öpmese de olabilir, doğal ve bir o kadar garip hissettiren hareket.
sıkar biraz. dudagimdan opmenin oyle kolay olmayacagini kisa surede ogrenecektir ve ona gore once emek harcamasi gerekir!
offf beni en çok tahrik eden şeydir. resmen fantezimdir. sevgilimle rolleşirim bazen.
zevkli, heyecan verici ve bir o kadar da şoke edici.

(bkz: nasıl oldu ben de anlamadım)
realist bir başak burcu erkeki olarak bunu anca üçüncü sınıf wattpad kitaplarında okuyabileceğimi ve hayatım boyunca asla başıma gelmeyeceğini biliyorum dattebayo.
eski sevgilimin evine ilk gittiğim zaman hoş geldin bile demeden yaptığı eylemdir. çok hoşuma gitmişti. sonrasında hiç uyuyamadık
ahh nerdeee dediğimdir * ergenlik dönemimden bu yana gerçekleşmesini istediğim en güzel hayallerden biridir. ya çok heyecanlı bir şey değil mi ya!! tam bir süpriz hediye tadında bir şey bence. oyyhh tirledim haa (bkz: dilber hala) umarım bir gün bu anı yasayabilir ve genç kızlık hayalimin gerçekleştiğini görebilirim. *
nerede öpüldüğüne göre değişir.

misal, eğer hoşlanılan kişi eğer yolda öpüverirse ilk önce kalp atışları hızlanır arkasından gözlerine doğru dolu dolu bakılır akabinde ise o anki isteğe göre ya durumu aynen karşılık verilir ya da boynuna sıkı sıkı sarılınır.
eğer bu durum evde loş ve sessiz bir ortamda yalnızken gerçekleşirse, onun öpücüğüne kısa bi nüans farkı konup arkasından direkt olarak dolu dolu öpülür sonrası zaten yatağa doğru yavaş ve emin adımlarla yol alınr.
eğer bu durum lunapark, park, bahçe veya plaj/deniz/havuz gibi güzel ve huzurlu yerlerde oluyorsa, duyulan hoşlantı seviyesine göre '' seni seviyorum '' diye avazı çıktığınca* haykırılır ya da söylenir.. falan filan
tabi en birinci öncelik insanın önce hoşlandığı birisi olmasıdır, bunlar önemli. (bkz: işte bunlar hep bilgi)
başıma hiç gelmeyen hede.

bu tarz durumların başınıza gelmesi için sizin de ufak ufak karşı tarafa sinyal vermeniz gerekir. ben bunu istersem karşı tarafa seksi ve şaşı şekilde bakardım. şaşı bakmak çok seksi bir eylemdir.
benden önce davrandı diye üzülürüm ^*_*^
bunu yapan çılgınlar kim ya tebrik ediyorum cesaretlerini! * beni kimse öpmedi böyle ehe
sarhoşken yaşanan bir durumsa tehlikeli olma ihtimali yüksektir ya ne yazık ki.
olmuştur. metroda bir anlık çılgınlık gibi öpmüştür . öpüşme değildir. siz mevzuyu ciddiye aldığınızdan ve kendinizle barışamadığınızdan kötü hissederken o yapılmayanı yapmış olmanın mutluluğu içerisindedir.
arkadaşa o gözle bakılır mı...benim kitabımda yazmıyor.
  • /
  • 2