iç çamaşırı giymemek

her ne kadar çıplak uyumak, denizin açıklarında sortu cıkarıp yüzmek gibi deneyimler yaşasam da, bu gün ilk defa iç çamaşırsız olarak çıktım. hem de kotun alt kısmı hafiften yırtıktı. ancak parka giydiğim için eğilsem bile belli olabilecek bir hadise değildi. bir ara caddebostanda kayaların üzerinde oturup denize karşı bir iki dergi karıstırırken testislerimin bana selam verdiğini de görmedim değil. gelelim hislere,insanın testisleri ile anüsü arasında kalan kısmının tatlı tatlı terlemesi kendi bedeni üstünde bile çok iç gıcıklayıcı duygulara sebebiyet veriyormuş. ha giydiğim kot dar kesim oldugu için bu kadar bir fark oldu ama normal kesim bir kot olsaydı daha da iç gıcıklayıcı duygulara kapılmam işten bile olmazdı.
büyük rahatlık olabilir ama ben tercih etmem.
maşalla dayının çatalı da çatal değil bildiğin sex kaseti
"bütün iççamaşırlarım yıkanmıştır da giyecek temiz bir şeylerim yoktur." açıklamamın hedefindeki giydirememişlik. normalde hep giyerim;
içerden beğenmeyi sevenleri riske atamam, iççamaşırsız çıkmam.
iç çamaşırsız kot pantolon "tavsiye" niteliğindedir..
ic camaşırı giymeden kot giyilmesi tamam da kumaş pantolon giyilmesi ozellikle oturma pozisyonunda, takım taklavat meraklısına eye candy diye tabir edilen hoş goruntuler sunabilir ya da tam tersi etki yapabilir, dedim ya meraklısına
peniste popoda gani gani verildiği için zevkle yaptığım şey. ayrıca kotun tenimde uyandırdığı his çok hoşuma gidiyor. kumaş, pijama ve eşofman altında bunu tavsiye etmiyorum çünkü poponuzun ve penisinizin en ince hatları ortaya çıkıyor. oda arkadaşım "bizi mi sikecen cikolatali kek" diyene kadar ben anlamamıştım mesela.*
uykuya dalmadan önce rahatlatır.
sevişme öncesi olabilirde abi öylede yapmacık porno yıldızları gibi
sunnetsiz olsam ve sacma sapan zamanlarda ereksiyon olma problemi olmayan bir insan olsam cok zevk alacagimi dusundugum eylem.
temiz donunuz kalmamışsa gerçekleşebilecek durum.
çıplak uyumak baya sağlıklıymış... o yüzden bence günün her anı olabildiğince az kıyafet içinde olmalı insan. iç çamaşırı ilk adım olabilir falan.
kumaş pantolon giyersen çok seksi olur.
evde genelde yaptığım hadise, kot pantolon yerine eşortman altı giyerken yapmaktayım, tavsiyem altınızda eşofman altı varken koşmaya kalkmayın bir süre sonra testisleriniz ahtapot pişirmenin ön aşamasından geçmiş gibi oluyor. bir de iç çamaşırı giymeyen kişilere genelde "komanda gibi gezmek" lafı kullanılırmış.
anında tahriş olacağım için sadece yatarken yapabildiğim ama özgürlüğünü çok merak ettiğim giyinmeme eylemi.
pişik olmakla sonuçlanacak eylemdir. tavsiye etmiyorum.
sadece yatarken pijamanın (yazında şortun) altına giymeyerek yaptığım eylem. pantalon ile bir kere denedim tahriş oluyordu her yerim neredeyse.
  • /
  • 3