ilgilendikleri

facebook'ta cinsel kimliğinizi belirten bir fasilite. fakat klavyesi olan herkesin kadınlar ve erkekler yapmasıyla bizleri boş yere umutlandıran şey. elbette samimi ve inandırıcı gelmiyor bilmeyerek yaptıklarını söylemeleri ama daha kendine dahi itiraf edemiyorsa eşcinselliğini veya biseksüelliğini siktirsin gitsin.
bu ne demek, tam anlamıyorum. örneğin, facebook'taki araplar genellikle "ilgilendikleri" kısmına "kadınlar ve erkekler" yazıyor. şimdi bu adam biseksüel mi oluyor, yoksa "beni kadınlar da ekleyebilir, erkekler de" mi demek istiyor?
ilgilendikleri kısmının flörtleşme anlamı taşıdığı su götürmez bir gerçek.tüm profilini doldurmayıp özellikle bu kısmı kadınlar ve erkekler olarak dolduranların biseksüel olduğudan şüphelenebiliriz.tüm profili dolu olan biri ise işine öyle geldiği için bu şekilde doldurmuş olabilir.adam evli olup sadece kadınlar yapsa eşi arıza çıkarabilir.bekar olup boş bıraksa daha büyük soru işaretleri oluşacak.sadece arkadaş edinmek için burdayım mesajı veremenin yolu olarak her iki cinside seçmek en risksiz ve tercih edilesi yol olarak gözüküyor.