iş arkadaşının gey çıkması

i'm the only gay in this village dememe sebep olmuştur.*
http://ayisozluk.com/lnk/iatogi
eğer porno yıldızıysan sadece arkanı değil önlü arkalı kollamanı gerektiren durum.
bir iş arkadaşımı planette görmüştüm. profiline yüz fotosunu koymuştu:s çocuk çok da yakışıklı, peşinden koşan bir çok kız adına üzüldüm
geçen hafta işe başladığı belirtilen suriyeli kurumsal iletişim uzmanı arkadaşın hal ve hareketlerinden anladım, ee tabi kızım boşuna mı geliştirdik o gaydarları, velhasıl konuşurken eline kozlar verince hemencecik sen de mi astral diye gülüşmelere sebep olmuştur..
bir kez yaşadım bunu üzerinden çok zaman geçti. harun adında bir eleman vardı. ofiste karşılıklı birbirimize mastürbasyon yapıp göt deliklerimizi yalamıştık. nedense daha ileri gitmedik. sonra işten ayrıldı falan ne oldu acaba bebeğim ya çok da hoştu. harun beni bul aşgum sana ihtiyaçım var.
ayrıldığım işyerinde benim pozisyonumdaki yere benimle aynı ölçülerde ve yakışıklılıkta biri alındığını öğrendim. nerden mi? growlrdan. ( eski lokasyonumda o çıkıyordu)

bir sene sonra eski iş arkadaşlarımın daveti üzerine gittiğimde benim yerime dublorumu koymuşlar gibiydi. elemanla birbirimizi tanıdık oracıkta ama birbirimizden uzak durmayı yeğledik. nedenini bilmiyorum. buraları okuyorsa yeşillendirsin. :)