isveçli bilim adamları

bir aralar dünyanın nasıl oluştuğunu şey etmek için ekolojik dengeyi bile bozabileceği iddia edilen deneyler falan yapıyorlardı deniliyordu haklarında, sonra ne oldukları konusunda herhangi bir fikrimin olmadığı bilim insanları topluluğu.
reklamlarda sürekli bahsi geçen ve araştırmalar yapan bilim adamları topluluğu. otu boku araştırıp reklamı yapılan ürünün bi işe yaradığını kanıtlamaktan başka bi aktiviteleri yoktur gözümde.
prestijleri gün be gün azalan bilim adamı topluluğudur. henüz şarjı bitmetmeyen telefon, ışınlanma, çekirdeksiz karpuz, yapışmayan deniz kumu gibi şeyleri icat edememişlerdir.
sık sık isviçreli bilim adamları ile karıştırılan iskandinav bilim adamlarıdır.
bir konu da bir anket veya bir araştırma mı yapılmış kaynağını aramaya gerek yok kesin isveçli bir bilimadamıdır. *
hiçbir zaman norveçli balıkçılar kadar yumuşak ellere sahip olamayacak, ama her daim en az norveçli balıkçılar kadar hayatımızda yere sahip olacak adamlardır.
kıçımdaki kılların beyazlama oranı dengesiz desem gelip incelemekten yılmayacak çılgın topluluk. *
bu adamların başka işleri güçleri yok mu da çerden çöpten konularda bi dolu şey ispat ediyorlar dedirten topluluk, bilimsel geçmişleri varsa bile, geyik muhabbbetinin mezesi olmaktan öteye gidemez hale gelmişlerdir. yapmayın böyle beyler, domatesin kıça iyi geldiğini bulmak sizi bilim adamı yapmaz.
bilim adamlarının dibidirler, araştırma yapmak için akıllarına ne gelirse ilk önce halk ile sonra bağımsız kuruluşlar ile yapar lar. (bkz: kendi spermine alerjisi olan erkek) araştırmasını yapanlardır mesela.
seneye aralarında olmayı hedeflediğim insan grubu.

(bkz: karolinska institute)