jakuzi

küvet e göre çok daha işlevsel ve rahattır. stres bırakmaz adamda. sevişmek için de muhteşem bir ortam sunar. küvet gibi dar da değildir. büyüklüğüne göre bir sürü kişi tarafından aynı anda kullanılabilir. suyu öyle fokurdatır ki adamı yorar. aşağıda neler döndüğünü de bilemezsin baloncuklardan. yukarıda suratına bakmayan adam aşağıda ayağının baş parmağı ile seni anlamlı bir şekilde dürtebilir. sende hoşlandıysan aynı şekilde karşılık verirsin. bu jakuzi içi en çok tercih edilen iletişim şeklidir.
genelde evlerin içine koyulur ama bahçede olan jakuzi efsanedir.

evinde televizyonun karşısına dizilmiş oturuyor bu çocuk, aklında jakuzide gençler, ellerinde içkiler, birbirleriyle içiyorlar, şakalaşıyorlar, sevişiyorlar. o çocuk aklından geçiriyor: benimde bahçeli bir evim olsa, bahçesinde jakuzi olsa diyor,"anne bana niye almıyorsunuz" diyor, "bizde niye yok?!!" diyor!
jakuzinin ilk defa himalayalarda keşişler tarafından kullanıldığı biliyor muydunuz! keşişler bu jakuzileri kutsal nehirlerinden su ile doldurup alttan ateşi vererek ısıtırmış. keşişlerde çalışmak evrene ibadet etmek gibidir. gün boyu çalıştıktan sonra bu jakuzilere girip vücutlarını bir sonraki güne hazırlamak için dinlendirirlermiş. tabi dediğin gibi ayak değdirme olayları oluyor mu bilemiyiciğim.

eğer bir gün yolunuz himalayalara keşişlerin yaşadıkları tapınaklara düşerse ve jakuzileri hiçbir yerde görmezseniz şaşırmayın. çünki uyduruyorum. (bkz: sljfhgjsd )
ilk anlamı: kutay soyocak ve taner yücel tarafından kurulan darkwave'imsi synthpop'umsu işler yapan, bangır bangır sallamış, daha da bangır bangır sallaması ümit edilen grup, proje. kendilerine elektronik indie müziğiyle gazino müziğini birleştirdik derler.*. bir kere bir festival de pizza alacağım diye sahnelerini kaçırmıştım bir daha tövbe. geçenlerde de kaos gl tarafından homofobi karşıtı günü vesilesiyle ankara'ya uğraşmışlardır. sahneleri çok güzeldir hatta kutay sahneden aşağı atlayıp sakallarımla oynama başlayınca her şey daha da güzelleşmiştir. ve bir de transeksüel bir arkadaşımın sahneye atlayıp karşılıklı dans etmeleri*

http://ayisozluk.com/lnk/dc8f03

ikinci anlamı: suyu güçlü bir burgaç gibi döndürerek vücuda masaj yapan banyo küveti.
"senden kaçak saçma. seni sevmek de öyle." diyerek aşk denen teraneyi çok basit bir cümleyle anlatan güzel insanlar.

elbette ülkedeki her güzel şey gibi jakuzi de kıyıda köşede kaldı biraz.