jet sosyete

bir türlü sevemediğim gülse birsel dizisi.
her geçen gün daha iyi oluyor, karakterler de iyice oturdu. bu hafta hasibe eren'in yeni talip'in annesi şennur tiplemesi ayrıca güzel oldu. gülse birsel dehasının "beyin bilmezse beyim bilir" repliği şimdiden favori repliklerim arasına girdi, tivitırda da konuşuluyordu. uzay yolculuğu bölümü yerlere yatırdı...
bu akşamki bölümde baya iyi geldi. şennur teyzenin sözlerine ve gizemin saçmalamasına çok gülüyorum. sanki gülse birsel de nasıl yazabileceğini biraz daha göstermiş oldu bu bölümle. severek izliyoruz.
hiç de içim almıyor ama..
ben öyle demiyom oğlum
araya gideceğine canıma gitsin
çiğ silikon mu bu?
tv8 tarafından satın alınmış. yeni bölümleri artık tv8'de yayınlanıyor.
dizinin süresinin kısalmasıyla kalitesinin arttığını düşündüğüm gülse birsel imzalı yapım.
geçen hafta yayınlanan bölümünde "gey misin" kelimesi sansürlendi. çok ayıp bir şey sonuçta. gey demek küfür demek yani bunlara göre. bu ülkeden bi bok olmaz ben size diyim.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=27047

08:56

olmamış dizi. an itibariyle göz atıyorum ama izlediğim son 30 dk dır mimik oynatmadı. belki süresi uzun olduğu için aradaki esprileri kaçırmışımdır.
sitcom yapıp süresi 2 saat olursa olacağı bu. diğer bir konu için
(bkz:reklam ve reklam verenler)
tv8'le yeni sezon için anlasilamayinca yapımcısı diziyi dijital platformlardan birinde yayınlamaya karar vermiş.hakan muhafızı gördükten sonra netflixin diziyi havada kapacaginı düşünüyorum.diğer ihtimal blu tv de olabilir tabi.
sırf çağlar çorumlu için bazen açtığım 10 dk tahammül ettiğim dizi.
yaşar'ın hala doksanlardan kalma takım elbiselerle boy gösterdiği dizi.semt pazarından bile böyle kombin yapamazsınız.zaman yolculuğu ile geçmişe gitmeniz lazım.tekstil şirketinin genel müdürü olarak hala demode giyinmesi inandırıcılığı sıfıra indiriyor.en fakirinden zenginine dizide başka rüküş yok hatta şennur'un bile kendine göre bir tarzı var..
bu sezon çağlar çorumlu,bartu küçükçağlayan ve aslı bekiroğlu olmamasına rağmen kısa bölümlerin etkisiyle olsa gerek daha izlenebilir bölümler ortaya çıkmış.yine de yeni karakterlerin diziye eklenmesi şart.
kadın ağzını çemkirik hale getirmekten yoruldu.
  • /
  • 2