jockstrap

muhteşem bir popoyla,emsalsiz bir kombin oluşturan iç çamaşırı.
özellikle yazın yırtık jean ve short ile esim esim esen rüzgarın tatlı okşayışını deneyimlemenizi sağlar.
esmer ve kıllı bir bedende beyazı makbuldür.
bir beara en çok yakışan iç çamaşırı. özellikle kırmızı, sarı ve turuncu olanları beyaz tenli bearlara çok yakışıyor.
pasif gayin işine yarayan dondur bence. her an cinsel ilişkiye hazır gibi! *
gördüğüm en iğrenç nesneler sıralamasında ilk 5 te olan, seksten soğutan şey. hele o renklileri var ya. uyanılamayan kabus gibi
boxer, slip ve erkek tangası gibi kalıpların alternatifi olan seksi don.

vücuda bel ve popo bölgesinden başlayarak şekil de veren bu mucize canavarlara hayır demek mümkün değil, ancak her bedeni şekle sokamayacağı da aşikar asgari düzeyde kilo ve boy denklemi şart gibi. porno filmlerde neredeyse tamamen bu çamaşırlara bulanan oyuncuların iyi rekalm yaptığı da gerçek. bakıldığında o bedeni tren yolu şeklinde ısırmayı istemek gibi bir hisse yol açıyor, hum. işlevsel yönüne gelince indir kaldır sıyır derdi yok, popo zaten açıkta ön tarafı açmak da isteğe bağlı, zaman kaybını saniyelik sürelere indiren aceleci beyler için en iyi çözüm kanımca, oh mis mis.

1 adet var bende ancak hangi kafa ile aldım bilemedim.

bunu giyenleri görünce fena azıyorum.
hep bunlardan alasım vardı. kaliteli alınabilecek yerler hakkında tavsiyeler beklenmektedir.
gözümde asla bir likralı boxerın yerini tutamayacak iç çamaşırımsı. sanırım boxerlara olan zaafımın da etkisi vardır, kesin var.
bananawears diye bir türk markası çıkmış jockstrap ve tanga satan, tasarımlar genelde addicted'dan çalıntı ama almak istiyorsam tek şansım orası galiba. alan varsa yorumlarını söyleyebilir mi, belinin lastiği çok kalın olup bebek bezi gibi duracak diye korkuyorum. zaten jockstrap ve tanga satan bir markanın online mağazasındaki resimlere ürünlerin arkadan resimlerini koymaması baya türkiyede olacak bir şey.
giydiğimde sanki altımda bir şey yokmuş hissiyatı veren iç çamaşırı. ayrıca niyeyse zırt pırt erekte oluyorum giyince.