kanser hastası genç kızın eline para sıkıştırmak

bu haberi ilk seyrettiğim günden beri bu kızı görünce içim cız etti bende bilirim çaresizliği annem kanserle savaştı ve dedemi kanserden kaybettik...insanları seceriz milletvekili olsun bizi temsil etsinler bakan olurlar para gecer yetki gecer şu gecer bu gecer ama özünde insanın vicdan akıl sevgi yoksa boşuna seçilmiştir...eski bakan bunun örneği ulan sen o kızı düğün arabalarına atlayan çocuk mu sandın ki 50 tl sıkıştırıp gidiyorsun hassiyetsiz kızı dinle sorun çözüm ol sorun olma herşeyinden belli o kız oraya dilenmeye gelmedi derdini anlatmaya geldi videoyu izleyemiyorum artık sinirden ağlarım diye bu kadar mı seviyemiz düştü fetöcü ların yalanmadık yerlerini bırakmadınız önlerini açtınız para almadınız torpille devleti belediye çevirdiniz...vicdanım öyle sızlıyor ki
60 milyon lirayı bir camiye yatıracağına kanser hastalarının ihtiyaçları için bağışlasaydı daha fazla sevap kazanırdı lakin amaç o değil, amaç göz boyamak din dedikleri şeyi halkı daha fazla kandırabilmek adına kaynak yaratmak için kullanmak. utanmazlar.
bu haberi ilk izlediğim gün kendimden utanmıştım. ne söylenebilir ki, utanılacak bir durum. allah rahmet eylesin. daha ne ayıplar var böyle bu ülkede...kaçını biliyoruz, kaçından haberimiz var.
  • /
  • 2