kendinden başka gay sevmeyen gaylar

herkes gay ya da insan kendini sever. ama kendinden fazla kimseyi sevmez.
gizli olduklarını düşünüp, başka gaylerin kendi gizliliklerini tehdit ettiğini sanan aslında gizli olmayan gaylerdir.
el ve kol hareketlerini 3 saniye tutamayan, el işi ve dantel bilip allı morlu kırmızılı turunculu giyindikleri halde başkalarını sürekli feminen ve lübun bulan gay grubu. aç aynaya dön götüne bir bak demek gerekiyor. hepimiz götü delik alişiğiz diyorum ama işte bu kendinden başkasını sevmeyen gay grubuna bunu dinletemiyorum.
gay may ya da her ne boksa biz ona narsist diyoruz, anlayabilirse tabi.
homofobik homoseksüellikle alakası olmayan durum. homofobik olmak için gaylere karşı negatif duygular barındırmak gerekir. sevmeme eylemi ise negatif bir duygu içermez, nötrdür. nefret etmek negatif bir duygu içerir. ve evet, türkiyedeki gayler için konuşacak olursak çoğu zaman benimdir bu kişi. -hadi bir de ırkçı olalım-

edit : yukarıda bir zamanlar homofobik eşcinsellerdir, eşcinsellerden nefret ederler tarzında bir entry vardı.
biri buraya çıkıp benim yazsa taşlarlar diye yazacaktım ki birisi yazmış. tebrik ediyorum barry allen kimse kimseyi sevmek zorunda değil. bende birebir tanıştığım gaylere bakarak söylüyorum ki işte gayler çok iyi kalpli olurlarmış, yok çok bakımlı olurlarmış,yok hiç kimseye kötülük yapmazlarmış, yok pembe s*çarlarmış çerçevesinin gayet dışındaydı. heteroseksüel arkadaşlarımı çok seviyorum ve gayet memnunum.
baylar bayanlar, gaylar gayanlar.
homofobik homoseksüel'in sevgisiz büyümüş türünde gözlemlenen kendini çevreden ayrıştırma potansiyeliyle koşut; nefretli ayırım hali. çünkü insan almadığını, başkasına vermez.

bir müddet sonra kendini de sevmekten vazgeçerek, ruhunu hatırlamadığı yerlerde bırakarak; külliyen delirdiği gözlemlenebilir. insanın kendisi haricinde tam olarak bağlanmasa bile en azından bir şeyleri sevmek zorunda olduğunun kanıtıdır bunlar.
kendisine karşı çıkanları homofobik olmakla suçlar.
konum:@lovedancepoint w/gaylar.
konu:25 kere beni sev diyip yüz bulamayan eşcinselin dramı.
sonuç:başlık açıldı,entryler girildi.