kırık çıkık tamirinden anlayan erkek seksiliği

tahta, demir, elektronik işlerden çakan ve bilumum mekanik arızaları giderebilen; eli çekiç, kontrol kalemi tutan adam çekiciliği.

bozulan musluk tamiri için eğildiğinde aralanan çatalı, ampul değiştirmek için yukarı yöneldiğinda açılan göbek deliğiyle; ağza oturtularak ortamda dairel hareketler çizerek koşma ve yuvarlanma azgınlığını tetikler. candır.
vardir boyle bir olay cidden, ama karsi tarafin abartmamasi gerekir bu durumu. ilk kez geldigi evi eller arkada `dolap cekmecesinde tutukluk var`, `kutuphaneyi kim kurmussa surdaki civileri ters takmis`, `yataktan niye bu garip ses geliyor her seferinde` veya olayi abartip `tavan ve zemin egimli` * gibi yorumlar ile olay bir noktada `lan herif sanki ziyarete degil teftise geldi` yorumu yaptirir. eger taraflarin her ikisi de bu fonksiyoneliteye sahipse `masanin ayaginin 34 derece aci ile monte edilmis olmasi` konusu saatlerce sikilmadan tartisilabilir.
her gün hgtv izleme sebebim. hele bir kitchen cousins var ki.
kırık çıkık tamir etmek benim için anlamsız kalır, komple bi dizel motorunu söküp, takabilir, tamir edebilir, evde bozulan mekanik eşyaları tamir edebilir, boya badana işi yapabilir, ikea vb. mağazalardan alınmış mobilyaları en kısa sürede monte edebilir, duvara matkapla delik açıp, dübel takabilirim. seksi miyim? hem de nasıl. gay klişesinin dışında olmayı seviyorum. *
bahsi geçen şahıs benim..itiraf ediyorum.
bi ara marangoz bir sevgilim vardı. düşünün artık sözlük. böyle şeylerden anlamayı bırak adam bunu meslek edinmişti.