kocasının sikini kesen kadın modeli

mutfakta kış hazırlığı yapma girişiminde bulunan ev hanımının içler burkan portresi.

durumu şöyle izah etmeye çalışayım ben size; kış için birbirinden leziz konserveler yapan bu kadın son yemeği olarak bamya yapmayı aklına sokmuştur; bunun akabinde dolaptan çıkararak ayıkladığı bol sümüklü ve kıllı bamyaları hafif ateşte geberttiği domateslerin içine atar, ama bu kadın tam bir oran orantı hastasıdır; bundan mütevellit bakar ki domates miktarı ilen bamya miktarı onun damak çukurunda bulunan tat alma emmeçlerine göre altın kurala uymaz, altın kuralı tutturmak için bir kaç tane daha bamya olması gerekir, tam bu esnada mutfağa doğru içindeki gafletle ters bir hamle yapan ve bu hatayı ağır ödeyecek olan 21 yıllık eşi beyaz donundan iriliği belli olan pipisiyle içeri girer, kadının on kuzgun gücündeki bakış yeteneği bunu görmemesi için bir neden olmadığının kanıtıdır ardından planını hunharca aklından geçirir ve tatbik eder. eline aldığı bakirelik döneminden kalan 17 cm lik sustalıyla erkeğim civanım dediği kara yiğidin pipisiyle zorunlu bir vedalaşma gerçekleştirir. artık altın oran sağlanmış, leziz bir bamya yemeği yapılmış ve yemeğin bereketine bereket katılarak içine nur yağdırılmıştır.

k.a. yapımını bitirdiği yemek sonrası geçirdiği cinnetin bitmesiyle 911 aradı ve yardım ekiplerini olay mahaline buyur etti, saat beş sularıydı, türk örf ve adetleri gereği beş çayı üzerine geldiklerini düşünerek kıymalı patatesli börek ile misafirlerini karşıladı.


olay mahali : mutfak

görgü tanığı tanığı : düdüklü tencere

suç aleti : 17cm lik sustalı

k.a. : 38 yaşında, yapılan duruşmalar sonrasında akli sağlığının yerinde olmadığı kanaat getirilerek kendilerinin çok daha büyük psikolojik sorunları olan doktorların tedavi verdiği bir akıl hastanesinde yatmaktadır. olaydan sonra konservelere karşı bir tür fobi geliştirerek her türlü uğraşılara karşı tedaviye yanıt verememiştir. en sevdiği yemek hala bamya.

f.a : 47 yaşında, kesilen penisi nedeniyle olay mahalinde fazla kan kaybından dolayı hayatını kaybetmiştir. yakın tanıdıklarının ve komşularının ifadelerine göre iyi huylu, dört dörtlük cillop gibi koca penisli bir adam; bamya yemeği de yemezmiş üstelik.

düdüklü tencere : ayhh o koca penisin üç parçaya bölünmüş halini içimde görmek iğrençti tımam mığğğ.
insan bindiği dalı keser mi hiç. çok ayıp!!
aklıma şu olayı getirten başlık: abla tepki göstermekte aklı ama bu kadarı da fazla değil mi ya * http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=100516...