koliye aşık olmak

daha önce yasayamadiginiz orgazmı size yaşatan koli .. akıllı zeki parfümü kafa döndürücü tanrim sac sakal uyumu harika ulaaan bi de sexte inanılmaz iyi .. baygınlık geçirebileceğiniz an o an ... orgazm olayını zor yaşayan insanlar ne demek istediğimi anlayacak ... "çay icer misin tatlim ay bugün de hic isim yok sohbetin güzel geldi " falan dersiniz ahhaaa buldum damızlık kocamı tam diyecekken adam eşim aradı çıkmam lazim ama yarin da gelcem randevu verme kimseye dedigi an yıkıldığın an dir ! anlamıyorum mukemmel erkekler niye hemen evleniyor yaaaaaa hepiniz mi evlendiniz? hepsi mi evli çıkar?
kolinin bunun farkına varmasında çok acınası bir duruma düşmenize neden olabilir.aradaki seks odaklı gayet profesyonelce ilişkinin içine etmiş ,duygularını kontrol edemeyen biri durumuna düşersiniz.kaçınılmaz son ise
(bkz: ayısözlük yeni koli aranıyor ilanları)
beklentilerinin üzerindeki bir kolidir. muhabbeti fazla kaçınca dudak payına bırakılmış olan aşk şerbeti bi' anda oluk oluk akmaya başlamaktadır. o artık level atlamış biri. o bir eros, o bir afrodit'tir.