lgbti temalı klipler

  • /
  • 6


görüyorum ver arttırıyorum ekolünden hayley kiyoko'nun bir diğer muhteşem şarkısı. expectations isimli albümü queer pop'un en muhteşem örneklerinden zaten.
garden city movement-she's so untouchable
bu klipteki oyuncuları gerçekten tebrik ediyorum. hikayeyi harika işleyip, duyguları fazlasıyla yansıtmayı başarabilmişler. çok duygusal ve romantik bir klip olmuş helal olsun!.

ek olarak birde sarki degil yeniden lgbt seklinde yorumlanmis rude şarkısının coverıda var:
duygusal olanları hariç, çıplaklık, feminenlik ve aşırı cinsellik içeren videolar midemi bulandırıyor. bu kliplerin çoğu toplumun homofobik olması için yeter de artar bile. gören de eşcinselliği böyle bir şey sanır. biraz daha eli yüzü düzgün bir türk klibi için (tabii lgbt yürüyüşü kısmını atarsak) şuraya bir link bırakayım, ayrıca lgbt'yi kabul etmeyen biri olarak, buna eşcinsel temalı klip diyorum;tam da sevdiğim ayarda , tema varla yok arası. kör göze parmak şeklinde bi video olmamış,tebrikler.
1-evet üç şarkıcı da erkek.
2-en sondaki videoda kafa karışıklığı olabilir o nedenle bir açıklama yapıyım. son klipte yer alan (bkz:courtney act) gay bir erkek ancak klipte lezbiyen bir kadını canlandırıyor.

(bkz:blair st. clair)


(bkz:adore delano)


(bkz:courtney act)
buraya mı yazılacak bilmiyorum ama klipten daha iyisi live performansıdır.(bkz:benjamin koll)
  • /
  • 6