mesaiye kalmak

bankada çalıştığım zamanlarda sürekli yaptığım ve fazla ödediğim vergilerden dolayı bir türlü karşılığını alamadığımı düşündüğüm eksta çalışma durumu. şu an çalıştığım yerde yine mesai yapıyorum güya ama habşre entry giriyorum üstüne de para alıyorum..ohh sefam olsun.
ofiste tek başına kalınacaksa, ofise erkek atma ihtimali varsa, yer sorununu şıp diye çözen, bir de üstüne para aldığınız eylem.
genellikle mesaiye kalmayayı tercih ederim. ki kalırsam benim için başladığı andan itibaren küfür makinası, motorunu sağutmadan aralıksız çalıştıracaktır. hem normal saatlerinde çalışıyorsun, hemde akşam mesai kalıyorsun. üstüne üstlük mesai ücretini de almıyorsan haybeye çalışıyorsan tadından yenmez. *
11 yıllık iş hayatımda sık sık 16 saat olarak kaldığım çalışma şeysi. özellikle son saatleri çekilmezdir. birde tabi daha sabahın ilk saatlerinde mesai haberini duyduğunuzda o gün geçmek bilmez. birde çalışıp emeğinin karşılığını vermeyen şirketler vardır, en çok can sıkan da odur.
mesai bitiş zamanını dakika dakika beklediğim için harakiri yapmak gibi birşeydir. paranın vajinasına penisi koymak olarak tabir edilir.
su aralar en cok basima gelen ve bedelsiz yaptigim eylem! memur kadrolarina da mesai istiyoruz!!